Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Postroj Gimborn Komodo XS 35-47cm čierny

Kód: 348131
33,49 €
Skladom

Postroj Gimborn Komodo je nylonový postroj pre malé psy. Postroj je priedušný, vysoko kvalitné a umožňujúce psovi jeho prirodzený pohyb.

Detailné informácie

Podrobný popis

Postroj Gimborn Komodo čierny

Postroj Gimborn Komodo je nylonový postroj pre malé psy. Postroj je priedušný, vysoko kvalitné a umožňujúce psovi jeho prirodzený pohyb. Je doplnený o reflexné prvky, vďaka ktorým bude váš pes dobre vidieť aj v tme. Veľkosť XS 35-47 cm v čiernej farbe.

  • Praktický postroj v čiernej farbe pre malé psy
  • Z priedušnej nylonovej tkaniny
  • Ľahko sa na psa oblieka a je mu pohodlný
  • Postroj je v tvare písmena Y, ktorý umožňuje psovi prirodzený pohyb
  • S reflexnými prvkami pre lepšiu viditeľnosť

Dodatočné parametre

Kategória: Postroje pre psy
Hmotnosť: 0.138 kg
Design: Komodo
Farba: čierna
Materiál: nylon
Veľkosť: XS

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: