Ako sa stať veľkoobchodným odberateľom?

Chcete využiť možnosť stať sa veľkoobchodným odberateľom? Nie je to nič zložité, stačí sa zaregistrovať a už len využívať výhody. Napríklad:

  • Veľkoobchodní zákazníci môžu nakupovať tovar z našej širokej ponuky chovateľských potrieb za veľkoobchodné ceny.
  • Ponúkame viac ako 5000 produktov skladom.
  • Zakúpite u nás ako krmivá pre zvieratá tak aj najrôznejšie potreby počnúc kefami až po pelechy a klietky pre vtáky a hlodavce.
  • Veľkoobchodným zákazníkom poskytujeme aj možnosť školenia

Zakúpiť u nás môžete tovar nasledujúcich značiek

Každý mesiac ponúkame viac ako 250 produktov za akčné ceny v rámci nášho veľkoobchodného magazínu. Prihlásiť sa k odberu veľkoobchodného magazínu môžete na e-maile velkoobchodcz@petcenter.cz, je ale nutné sa najskôr stať veľkoobchodným zákazníkom.

Zamestnanci tak po 120 hodinách absolvovania kurzu, sú maximálne edukovaní tak, aby Vám na predajniach Pet Center vždy dokázali poradiť a odporučiť, čo je pre Vašich miláčikov najlepšie.

velkoobchodPC

Ako nakupovať ako veľkoobchodný zákazník

Preto, aby ste sa mohli stať veľkoobchodným zákazníkom, je potrebné sa u nás zaregistrovať. Stiahnite si registračný formulár a čestné vyhlásenie, ktoré po vyplnení môžete poslať na e-mail velkoobchodcz@petcenter.cz. Nezabudnite priložiť aj kópiu vášho živnostenského oprávnenia.

Objednávky môžete zasielať emailom na adresu velkoobchodcz@petcenter.cz Pokiaľ objednáte tovar do 12:00 v pracovný deň, nasledujúci pracovný deň vám tovar doručíme.

Zákaznícka linka veľkoobchodu

Alebo môžete kontaktovať našich obchodných zástupcov

Meno obchodného zástupcu

Telefon

Oblasť

Michal Škába

manažer

Pochvalu pre našich obchodných zástupcov veľmi rád začuje Michal Škába.

Vedúci predajného tímu e-mail: m.skaba@petcenter.cz