Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Oválný kartáč Gimdog na krátkou srst

Kód: 325457
6,79 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Táto oválna kefa sa ľahko drží a umožňuje starostlivé prečesanie krátkej psej srsti. Pre psa nie je nepríjemný, preto sa údržba jeho srsti stane oveľa jednoduchšie ako s použitím iných kief.

Detailné informácie

Podrobný popis

Oválny kefa Gimdog na krátku srsť

Táto oválna kefa sa ľahko drží a umožňuje starostlivé prečesanie krátkej psej srsti. Pre psa nie je nepríjemný, preto sa údržba jeho srsti stane oveľa jednoduchšie ako s použitím iných kief. Vďaka svojim vlastnostiam ho môžete použiť aj na odstránenie psích chlpov z poťahov v domácnosti alebo aute.

  • Príjemný tvar, ktorý dobre padne do ruky
  • Jednoduchá manipulácia
  • Veľmi dobre prečeše krátku srsť
  • Psovi nespôsobuje nepohodlie, preto je česanie s ním ľahšie
  • Určený pre česanie v smere rastu srsti

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o srsť psov
Hmotnosť: 0.11 kg
Druh: kefa
Určenie: na krátku srsť
Veľkosť psa: stredný, veľký, malý
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: