Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Valentín na predajni

upper_SK_2

Nezabudnite na lásku svojho života!
Potešte svojich chlpatých miláčikov, a to bez zložitého vymýšľania. Teraz so zľavou 20% na naše darčekové krabice Huhubamboo! Potešíte všetky maškrtné mačacie aj psie jazýčky.
Ako ju získať? Stačí sa zastaviť na našej predajni a my vám zľavu 20% automaticky odpočítame pri platení. Akcia platí do 20. februára 2022, takže zvládnete aj neskoršie valentínske oslavy.