Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Konzerva GIMDOG PURE DELIGHT kura s hovädzím 85 g

Kód: 342605
1,99 €
Skladom

Konzerva obsahuje jemné kúsky kvalitného kuracieho 37% a hovädzieho 4% mäsa s bohatým obsahom bielkovín. Konzervy sú bez pridaných farbív, konzervačných látok, sóje, lepku a pšenice. Navyše mäso neobsahuje cukor.

Detailné informácie

Podrobný popis

Konzerva GIMDOG PURE DELIGHT kura s hovädzím

Konzerva obsahuje jemné kúsky kvalitného kuracieho 37% a hovädzieho 4% mäsa s bohatým obsahom bielkovín. Konzervy sú bez pridaných farbív, konzervačných látok, sóje, lepku a pšenice. Navyše mäso neobsahuje cukor, a tak sa stáva ideálnym krmivom pre psy s citlivejším trávením. Špeciálne navrhnuté pre psy s váhou 1 až 10 kg.

  • Konzerva pre psy s kvalitného mäsa – kuracie 37% a hovädzie 4%
  • Obsahuje jemné kúsky mäsa
  • Bez pridaných farbív, konzervačných látok, sóje, lepku a pšenice
  • Bez cukru
  • Vhodné pre psy s citlivejším trávením

Zloženie: Kuracie mäso (37,5%), hovädzie mäso (4%), ryža, chlorid draselný.

Analytické zložky: Bielkoviny 14,5 %; tuky 1 %; popol 1 %; vláknina 0,5 %; vlhkosť 88,5%.

Dodatočné parametre

Kategória: Konzervy pre psy
Hmotnosť: 0.094 kg
Určenie: nadváha

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: