Kapsička FRISKIES ADULT Dog multipack hovadzie, kuracie, jahňacie v šťave 24x100g

Kód: 347930
16,59 €
Skladom

Friskies Dog výber s hovädzím, kuracím a jahňacím v šťave. Kompletné krmivo pre dospelých psov. Obsahuje overenú receptúru, ktorá vášmu psovi zaručí zdravé stravovanie a chutnú potravu. Bez pridaných umelých farbív.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kapsička FRISKIES ADULT Dog multipack hovädzie, kuracie, jahňacie v šťave

Kapsičky sú dlhodobo najobľúbenejšiou formou kompletného krmiva pre malé psy. Zachovávajú si čerstvosť, vlhkosť, vôňu i všetky nutričné ​​hodnoty. Najjednoduchší spôsob, ako svojmu miláčikovi dopriať každý deň jeho obľúbenú chuť.

Friskies Dog výber s hovädzím, kuracím a jahňacím v šťave. Kompletné krmivo pre dospelých psov. Obsahuje overenú receptúru, ktorá vášmu psovi zaručí zdravé stravovanie a chutnú potravu.

  • Bez pridaných umelých farbív
  • Pevná stolica vďaka zdravému tráveniu
  • Lesklá srsť a zdravá koža

Zloženie: s hovädzím a zemiakmi v šťave, mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (z toho hovädzie 4%), obilniny, zeleniny (1% dehydrovaných zemiakov, zodpovedá 8% zemiakov), minerálne látky, cukry. S kuraťom a mrkvou v šťave: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (z toho kura 4%), obilniny, minerálne látky, zeleniny (0,7% dehydrované mrkvy, zodpovedá 6% mrkvy), cukry. S jahňacím a mrkvou v šťave: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (z toho jahňacie 4%), obilniny, minerálne látky, zeleniny (0,7% dehydrované mrkvy, zodpovedá 6% mrkvy), cukry.

Nutričné ​​doplnkové látky: vitamín A 1 476, vitamín D3 141, mg / kg: 3b103: (Fe: 10,4), 3b202: (I: 0,39), E 4: (Cu: 1,2), 3b503: (Mn: 1,2), 3b605: (Zn: 19,9), E 8: (Se: 0,013).

Analytické zložky: vlhkosť 82,5%, proteín 6,5%, obsah tuku 3%, obsah anorganických látok 1,8%, vláknina 0,2%.

Kŕmny návod: Hmotnosť psa 5 kg: denná kŕmna dávka zložená iba z kapsičiek: 5 1/2 kapsičiek, denná kŕmna dávka zmiešaná z kapsičiek a granúl: 2 kapsičky + 75 g granúl *, Hmotnosť psa 10 kg: denná kŕmna dávka zložená iba z kapsičiek: 9 kapsičiek, denná kŕmna dávka zmiešaná z kapsičiek a granúl: 4 kapsičky + 102 g granúl *. Hmotnosť psa 25 kg: denná kŕmna dávka zložená iba z kapsičiek: 16 kapsičiek, denná kŕmna dávka zmiešaná z kapsičiek a granúl: 7 kapsičiek + 197 g granúl *. * Vypočítané pre PURINA® FRISKIES ® Balance. Kŕmne dávky sú určené pre dospelých stredne aktívnych psov v prirodzenom prostredí. Individuálne potreby sa môžu líšiť a kŕmnu dávku je preto nutné adekvátne prispôsobiť. Čistá čerstvá pitná voda by mala byť vždy k dispozícii.

Dodatočné parametre

Kategória: Psy
Hmotnosť: 2.675 kg
Druh mäsa: kuracie, hovädzie, jahňacie
Kvalita: ekonomy
Určenie: bežná aktivita
Vek psa: dospelý
Veľkosť psa: stredný, veľký, malý

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: