Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

GIMCAT MilkBits 40g

Kód: 332977
2,69 €
Skladom

GimCat MilkBits sú lákavé okrúhle maškrty pre mačky. Obsahujú kvalitné mlieko, minerály a probiotikum TGOS, ktoré priaznivo pôsobia na črevnú mikroflóru. Vaša mačka si s týmito maškrtami užije vďaka ich skvelej chuti i tvaru, ktorý nabáda na kotúľanie.

Detailné informácie

Podrobný popis

GimCat Milkbits

GimCat MilkBits sú lákavé okrúhle maškrty pre mačky. Obsahujú kvalitné mlieko, minerály a probiotikum TGOS, ktoré priaznivo pôsobia na črevnú mikroflóru. Vaša mačka si s týmito maškrtami užije vďaka ich skvelej chuti i tvaru, ktorý nabáda na kotúľanie. Výrobok neobsahuje farbivá, zvýrazňovače chuti ani konzervačné látky.

  • Chutná maškrta z mlieka pre mačky
  • S obsahom TGOS
  • Bez farbív, konzervačných látok a zvýrazňovačov chuti
  • Nabáda k hre

Zloženie: Mlieko a výrobky z mlieka (sušené mlieko 37,4 %), oleje a tuky, cukry, kvasnice, vajcia a výrobky z vajec, vedľajšie rastlinné výrobky, derivát mliečneho cukru s TGOS (1 %), minerály.

Analytické zložky: Bielkoviny 22%, tuky 22%, vláknina 1,5%, popoloviny 5,5%, vlhkosť 6%.

Dodatočné parametre

Kategória: Zdravotné maškrty a tráva pre mačky
Hmotnosť: 0.042 kg
Druh mäsa: bezmäsé
Kvalita: superprémiové
Určenie: bežná aktivita

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: