Vážení zákazníci, na našej zákazníckej linke došlo k neočakávanej závade. Aktívne pracujeme na jej náprave. V prípade otázok či informácií o vašich objednávkach využite náš email: info@petcenter.sk. Ďakujeme za pochopenie. Váš PetCenter

GIMCAT MilkBits 40g

Kód: 332977
Neohodnotené
Značka: Gimborn
€2,69
Skladom

GimCat MilkBits sú lákavé okrúhle maškrty pre mačky. Obsahujú kvalitné mlieko, minerály a probiotikum TGOS, ktoré priaznivo pôsobia na črevnú mikroflóru. Vaša mačka si s týmito maškrtami užije vďaka ich skvelej chuti i tvaru, ktorý nabáda na kotúľanie.

Detailné informácie

Podrobný popis

GimCat Milkbits

GimCat MilkBits sú lákavé okrúhle maškrty pre mačky. Obsahujú kvalitné mlieko, minerály a probiotikum TGOS, ktoré priaznivo pôsobia na črevnú mikroflóru. Vaša mačka si s týmito maškrtami užije vďaka ich skvelej chuti i tvaru, ktorý nabáda na kotúľanie. Výrobok neobsahuje farbivá, zvýrazňovače chuti ani konzervačné látky.

  • Chutná maškrta z mlieka pre mačky
  • S obsahom TGOS
  • Bez farbív, konzervačných látok a zvýrazňovačov chuti
  • Nabáda k hre

Zloženie: Mlieko a výrobky z mlieka (sušené mlieko 37,4 %), oleje a tuky, cukry, kvasnice, vajcia a výrobky z vajec, vedľajšie rastlinné výrobky, derivát mliečneho cukru s TGOS (1 %), minerály.

Analytické zložky: Bielkoviny 22%, tuky 22%, vláknina 1,5%, popoloviny 5,5%, vlhkosť 6%.

Dodatočné parametre

Kategória: Zdravotné maškrty a tráva pre mačky
Druh mäsa: bezmäsé
Kvalita: superprémiové
Určenie: bežná aktivita