Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

GIMBORN pružná hračka BOMBA 7,3 cm

Kód: 344395
5,39 €
Skladom

Malá pletená hračka Bomba z firmy Gimborn je skvelou alternatívou bežných loptičiek. Je vyrobená z bavlny, teda trvanlivého a netoxického materiálu. Je pružná a pritom odolná. Skvele sa hodí na aportovanie a ako odmena pri výcviku.

Detailné informácie

Podrobný popis

GIMBORN pružná hračka BOMBA

Malá pletená hračka Bomba z firmy Gimborn je skvelou alternatívou bežných loptičiek. Je vyrobená z bavlny, teda trvanlivého a netoxického materiálu. Je pružná a pritom odolná. Skvele sa hodí na aportovanie a ako odmena pri výcviku. Vzhľadom na svoju veľkosť je vhodná predovšetkým pre malé a stredne veľké psy.

  • Bavlnená pletená hračka pre psov
  • Pružný, odolný a netoxický materiál, ktorý umožňuje hodiny zábavy s vašim psom
  • Ideálne na aportovanie či ako odmena pri tréningu
  • Veľkosť hračky je 7,3 cm
  • Vhodná predovšetkým pre malé a stredne veľké psy

Dodatočné parametre

Kategória: Hádzadla pre psy
Hmotnosť: 0.079 kg
Farba: rôzne
Materiál: plast
Tvar: lopta
Veľkosť: S

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: