Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Gimbi krmné seno 30l

Kód: 205181
5,39 €
Skladom

Gimbi seno je jemné, čerstvé a preosievané. Morčiatka, králiky aj iní hlodavce seno k životu nutne potrebujú ako hlavnú zložku kŕmnej dávky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Gimborn krmné seno

Váš králik alebo morča si vďaka GIMBORN môže vychutnávať seno zo španielskych lúk. Skvelý zdroj vlákniny a prostriedok pre udržanie zdravého chrupu a pohodovej črevnej mikroflóry. Podporuje dobré trávenie a je nevyhnutnou súčasťou jedálnička hlodavcov.

  • Vysoký obsah vlákniny
  • Udržuje zdravý chrup
  • Podporuje správne zažívanie

Dodatočné parametre

Kategória: Podstielky, hobliny pre hlodavce
Hmotnosť: 1.01 kg
Druh hlodavca: králík, morče
Druh krmiva: seno
Veľkosť balenia: 3 l

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: