Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Beco Rough and Tough Hviezdica Sindy L oranžová

Kód: 347799
27,29 €
Skladom

Hračka pre psa Beco Rough and Tough - Hviezdica Sindy je vyrobená z recyklovaných plastových fliaš a má interaktívne squeeker pískatko, ktoré je recyklovateľné. Zábavná hračka v oranžovej farbe. Originálny tvar hviezdice s dvojitým prešitím.

Detailné informácie

Podrobný popis

Beco Rough and Tough Hviezdice Sindy, L - oranžová

Hračka dvojito prešitá a dvojvrstvová, s extra hrubou čiernou podšívkou, vďaka čomu je pevná a odolná. Vyrobená z recyklovaných plastov.

  • 80% recyklovaný plast
  • Dvojité prešitie a extra odolnosť
  • Pískacia loptička vo vnútri hračky
  • Oranžová farba
  • Hravý vzhľad
  • Vhodná na výcvik alebo voľnú chvíľku

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky pre psy
Hmotnosť: 0.08 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: