Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Zoomed osvetlenie T-5 Ultra Sun HO Trichromatic 24W/559 mm

Kód: 323510
20,99 €
Skladom

Denné osvetlenie Ultra Sun 6500K s maximálnou simuláciou denného svetla na podporu fotosyntézy a vyfarbenie rastlín, morských rias, koralov a rýb. Ideálne pre morské akvária, útesové nádrže a sladkovodné akvária.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zoomed osvetlenie T-5 Ultra Sun HO Trichromatic 24W/559 mm

Denné osvetlenie Ultra Sun 6500K s maximálnou simuláciou denného svetla na podporu fotosyntézy a vyfarbenie rastlín, morských rias, koralov a rýb.

  • Vysoká intenzita s vyváženým spektrom viditeľného svetla a UVA
  • Ideálne pre morské akvária, útesové nádrže a sladkovodné akvária
  • Rovnomerná distribúcia svetla po povrchu hladiny
  • Menej zvyškového tepla v porovnaní s halogenidovými výbojkami.
  • Výdrž až 10 000 hodín.

Vyrobené v Európe.

Dodatočné parametre

Kategória: Teraristika
Hmotnosť: 0.114 kg
Druh: osvetlenie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: