Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

WHISKAS kapsička Mäsový výber v šťave BONUS 12 pack 1200g

Kód: 339137
7,39 €
Skladom

Balenie 12 kapsičiek kompletnej a vyváženej stravy pre dospelé mačky od jedného roka poteší každý maškrtný jazýček. Špeciálny mäsový výber v lahodnej šťave dá každému kŕmeniu ten správny punc.

Detailné informácie

Podrobný popis

WHISKAS kapsička Mäsový výber v šťave

Balenie 12 kapsičiek kompletnej a vyváženej stravy pre dospelé mačky od jedného roka poteší každý maškrtný jazýček. Špeciálny mäsový výber v lahodnej šťave dá každému kŕmeniu ten správny punc. Uspokojí nutričné ​​potreby mačky, podporuje zdravú kožu a srsť a napomáha udržať zdravé močové ústrojenstvo mačiek. Krmivo bolo vyrobené v spolupráci s výskumným veterinárnym centrom WALTHAM®. V balení nájdete 3 kapsičky s kuracím mäsom a zeleným hráškom, 3 kapsičky s hovädzím mäsom, 3 kapsičky s morčacím mäsom a 3 kapsičky s jahňacím mäsom. Každý deň tak môžete vašej mačke pripraviť príjemné prekvapenie do jej misky.

  • Špeciálny mäsový výber v šťave pre dospelé mačky od jedného roka
  • Kompletné a vyvážené krmivo
  • Lahodná chuť, ktorá zaistí záujem aj toho najmaškrtnejšieho mačacieho jazýčka
  • Praktické balenie pre ľahké dávkovanie
  • Podporuje zdravé močové cesty a zdravú a lesklú srsť
  • Vyvinuté vo výskumnom veterinárnom centre WALTHAM®
  • Bez umelých príchutí, farbív a konzervačných látok
  • Obsahuje celkom 12 kapsičiek - 3x s kuracím mäsom a zeleným hráškom, 3x s hovädzím mäsom, 3x s morčacím mäsom, 3x s jahňacím mäsom a mrkvou
  • Možno kombinovať s granulami WHISKAS

Zloženie: Kapsička s kuracím a zeleným hráškom: Mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (40 %, vrátane 4 % kuracieho), zelenina (4 % zelený hrach), cereálie, minerálne látky, rôzne cukry. Kapsička s hovädzím mäsom: Mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (40 %, vrátane 4 % hovädzieho), cereálie, minerálne látky, rôzne cukry. Kapsička s morčacím: Mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (40 %, vrátane 4 % morčacieho), cereálie, minerálne látky, rôzne cukry. Kapsička s jahňacím a mrkvou: Mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (40 %, vrátane 4 % jahňacieho), zelenina (4 % mrkva), cereálie, minerálne látky, rôzne cukry.

Analytické zložky: Proteín 8 %, obsah tuku 4,7 %, obsah anorganických látok 1,7 %, hrubá vláknina 0,3 %, vlhkosť 84 %.

Dodatočné parametre

Kategória: Kapsičky pre mačky
Hmotnosť: 1.25 kg
Druh mäsa: kuracie
Kvalita: ekonomy
Určenie: bežná aktivita
Veľkosť balenia: 12 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: