WHISKAS granule s tuniakom 1,4 kg

Kód: 339144
6,99 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

WHISKAS granule s tuniakom je suché krmivo pre mačky vyrobené z kvalitných ingrediencií. Sú to veľmi lahodné plnené granule, ktoré nielen výborne chutia, ale hlavne zodpovedajú nutričným potrebám dospelej kastrovanej mačky.

Detailné informácie

Podrobný popis

WHISKAS granule s tuniakom

WHISKAS granule s tuniakom je suché krmivo pre mačky vyrobené z kvalitných ingrediencií. Sú to veľmi lahodné plnené granule, ktoré nielen výborne chutia, ale hlavne zodpovedajú nutričným potrebám dospelej kastrovanej mačky. S týmto krmivom dostáva vaša mačka tú najlepšiu výživu a zároveň podporí zdravie močových ciest vďaka vyváženému množstvu minerálnych látok. Jemne abrazívna textúra pomáha vašej mačke čistiť zuby. Obsahuje vybranú prírodnú vlákninu na zdravé trávenie, omega-6 mastné kyseliny a zinok, ktoré podporujú zdravú kožu a srsť vašej mačky. Obsah balenia 1,4 kg.

  • Kompletné suché krmivo pre mačky
  • Veľmi lahodné plnené granule
  • Minerálne látky podporujú zdravé močové cesty
  • Obsahujú omega-6 mastné kyseliny a zinok pre zdravú kožu a srsť
  • Jemná textúra granúl pomáha čistiť vašej mačke chrup
  • Obsah balenia 1,4 kg
  • Odporúčané dávkovanie: viď obal. Umožnite prechodnú fázu pri zmene stravy a upravte dávky podľa potrieb vášho domáceho maznáčika. U mačiek s nadváhou znížte denné množstvo krmiva. Čerstvá pitná voda musí byť neustále k dispozícii.

Zloženie: Obilniny, mäso a výrobky živočíšneho pôvodu, oleje a tuky, rastlinné bielkovinové extrakty, minerálne látky, ryby a vedľajšie produkty z rýb (vrátane 4 % tuniaka vo svetlo hnedých granuliach), zelenina (4 % mrkvy v oranžových granuliach, 4 % hrášku v zelených granuliach), výrobky rastlinného pôvodu.

Analytické zložky: Proteín 32 %, obsah tuku 12,5 %, obsah anorganických látok 8,7 %, hrubá vláknina 1,5 %, omega-6 mastnej kyseliny 2,2 %.

Nutričné ​​doplnkové látky: Vitamín A 4760 IU, vitamín D3 525 IU, vitamín E 96 mg, síran meďnatý pentahydrát 14,4 mg, síran manganatý monohydrát 67,5 mg, jodid draselný 1,2 mg, seleničitan sodný 0,27 mg, 1870 mg, síran zinočnatý monohydrát 180 mg.

Dodatočné parametre

Kategória: Granule pre mačky
Hmotnosť: 1.4 kg
Druh mäsa: rybie
Určenie: bežná aktivita
Vek mačky: dospelá
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: