Chcete svoj tovar do Vianoc? Potom odporúčame nakúpiť čo najrýchlejšie, najneskôr však do 17. decembra 2021! Ďakujeme za pochopenie a prajeme pokojné sviatky!

WHIMZEES Dental Stix XS 7,5g 48+8ks

Kód: 341259
Neohodnotené
Značka: Whimzees
€9,99
Skladom

Skvelá dentálna maškrta v tvare tyčinky pre psy menších veľkostí. Tvar tyčinky je uspôsobený tak, aby ho pes čo najviac žuval, vďaka čomu si zuby krásne vyčistia a skvele sa zabavia. Tieto dentálne maškrty sú vyrobené z čisto prírodných zložiek, jedná sa tak o zdravú maškrtu, ktorá napomáha odstraňovať zubný povlak.

Detailné informácie

Podrobný popis

WHIMZEES Dental Stix XS 7,5 g 48+8 ks

Skvelá dentálna maškrta v tvare tyčinky pre menšie psy. Tvar tyčinky je uspôsobený tak, aby ho pes čo najviac žuval, vďaka čomu si zuby krásne vyčistia a skvele sa zabavia. Tieto dentálne maškrty sú vyrobené z čisto prírodných zložiek, jedná sa tak o zdravú maškrtu, ktorá napomáha odstraňovať zubný povlak.

  • Jedinečné prírodné, funkčné prísady
  • Vysoký obsah vlákniny
  • Nízky obsah kalórií a cukrov
  • Žiadne umelé prísady, farbivá, príchute, konzervačné látky, GMO, lepok, mäso

Zloženie: zemiakový škrob, glycerín, prášková celulóza, lecitín, kvasnice, sladový výťažok, lupín, voda, lucerna, paprika. Analytické zložky: surový proteín (minimálny percentuálny podiel) 1,1 %, tuk (minimálny percentuálny podiel) 2,0 %, tuk (maximálny percentuálny podiel) 4,3 %, surová vláknina (maximálny percentuálny podiel) 13,7 %, vlhkosť (maximálny percentuálny podiel) 12 %, popol (maximálny percentuálny podiel) 2,4 %.