WHIMZEES Dental ježko L 60g,30ks (bal.)

Kód: 342856
Doprava zdarma
Značka: Whimzees
49,90 €
Skladom

Ježci WHIMZEES Dental budú vášho psa baviť a navyše mu vyčistia zuby. Ich tvar je uspôsobený tak, aby ho pes čo najviac žuval, vďaka čomu si zuby krásne vyčistia a skvele sa zabavia. Kefky v tvare ježka sú vyrobené z čisto prírodných zložiek, jedná sa tak o zdravú maškrtu, ktorá napomáha odstraňovať zubný povlak.

Detailné informácie

Podrobný popis

WHIMZEES Dental ježko L 60 g 30 ks v balení

Ježci WHIMZEES Dental budú vášho psa baviť a navyše mu vyčistia zuby. Ich tvar je uspôsobený tak, aby ho pes čo najviac žuval, vďaka čomu si zuby krásne vyčistí a skvele sa zabavia. Kefky v tvare ježka sú vyrobené z čisto prírodných zložiek, jedná sa tak o zdravú maškrtu, ktorá napomáha odstraňovať zubný povlak.

  • 2x účinnejšie ako iné jedlé dentálne maškrty
  • Pes sa pri hryzení zabaví, posilní si žuvacie svaly a zbaví sa zubného povlaku
  • Nízky obsah kalórií a cukrov
  • Vysoký obsah vlákniny
Veľkosť Váha psa
XS 2 - 7 kg
S 7 - 12 kg
M 12 - 18 kg
L 18 - 27 kg
XL 27+ kg

Zloženie: Zemiakový škrob, glycerín, prášková celulóza, lecitín, kvasnice, sladový výťažok, lupín, uhličitan vápenatý. Analytické zložky: surový proteín (minimálny percentuálny podiel) 1,1 %, tuk (minimálny percentuálny podiel) 2,0 %, tuk (maximálny percentuálny podiel) 4,3 %, surová vláknina (maximálny percentuálny podiel) 13,7 %, vlhkosť (maximálny percentuálny podiel) 12 %, popol (maximálny percentuálny podiel) 2,4 %.

Dodatočné parametre

Kategória: Dentálne maškrtky pre psy
Hmotnosť: 2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: