Chcete svoj tovar do Vianoc? Potom odporúčame nakúpiť čo najrýchlejšie, najneskôr však do 17. decembra 2021! Ďakujeme za pochopenie a prajeme pokojné sviatky!

WHIMZEES Dental ježko L 60g,30ks (bal.)

Kód: 342856
Doprava zdarma
Neohodnotené
Značka: Whimzees
€43,99
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Ježci WHIMZEES Dental budú vášho psa baviť a navyše mu vyčistia zuby. Ich tvar je uspôsobený tak, aby ho pes čo najviac žuval, vďaka čomu si zuby krásne vyčistia a skvele sa zabavia. Kefky v tvare ježka sú vyrobené z čisto prírodných zložiek, jedná sa tak o zdravú maškrtu, ktorá napomáha odstraňovať zubný povlak.

Detailné informácie

Podrobný popis

WHIMZEES Dental ježko L 60 g 30 ks v balení

Ježci WHIMZEES Dental budú vášho psa baviť a navyše mu vyčistia zuby. Ich tvar je uspôsobený tak, aby ho pes čo najviac žuval, vďaka čomu si zuby krásne vyčistí a skvele sa zabavia. Kefky v tvare ježka sú vyrobené z čisto prírodných zložiek, jedná sa tak o zdravú maškrtu, ktorá napomáha odstraňovať zubný povlak.

  • 2x účinnejšie ako iné jedlé dentálne maškrty
  • Pes sa pri hryzení zabaví, posilní si žuvacie svaly a zbaví sa zubného povlaku
  • Nízky obsah kalórií a cukrov
  • Vysoký obsah vlákniny

Zloženie: Zemiakový škrob, glycerín, prášková celulóza, lecitín, kvasnice, sladový výťažok, lupín, uhličitan vápenatý. Analytické zložky: surový proteín (minimálny percentuálny podiel) 1,1 %, tuk (minimálny percentuálny podiel) 2,0 %, tuk (maximálny percentuálny podiel) 4,3 %, surová vláknina (maximálny percentuálny podiel) 13,7 %, vlhkosť (maximálny percentuálny podiel) 12 %, popol (maximálny percentuálny podiel) 2,4 %.