WHIMZEES Dental stix L 60g,50ks (bal.)

Kód: 341242
79,90 €
Skladom

Skvelá dentálna maškrta v tvare tyčinky pre menšie psy. Tvar tyčinky je uspôsobený tak, aby ho pes čo najviac žuval, vďaka čomu si zuby krásne vyčistia a skvele sa zabavia. Tieto dentálne maškrty sú vyrobené z čisto prírodných zložiek, jedná sa tak o zdravú maškrtu, ktorá napomáha odstraňovať zubný povlak.

Detailné informácie

Podrobný popis

WHIMZ Dental stix L 60g,50ks (bal.)

Skvelá dentálna maškrta v tvare tyčinky pre menšie psy. Tvar tyčinky je uspôsobený tak, aby ho pes čo najviac žuval, vďaka čomu si zuby krásne vyčistí a skvele sa zabaví. Tieto dentálne maškrty sú vyrobené z čisto prírodných zložiek, jedná sa tak o zdravú maškrtu, ktorá napomáha odstraňovať zubný povlak.

  • Jedinečné prírodné, funkčné prísady
  • Vysoký obsah vlákniny
  • Nízky obsah kalórií a cukrov
  • Žiadne umelé prísady, farbivá, príchute, konzervačné látky, GMO, lepok, mäso
Veľkosť Váha psa
XS 2 - 7 kg
S 7 - 12 kg
M 12 - 18 kg
L 18 - 27 kg
XL 27+ kg

Zloženie: zemiakový škrob, glycerín, prášková celulóza, lecitín, kvasnice, sladový výťažok, lupín, voda, lucerna, paprika.

Analytické zložky: surový proteín (minimálny percentuálny podiel) 1,1 %, tuk (minimálny percentuálny podiel) 2,0 %, tuk (maximálny percentuálny podiel) 4,3 %, surová vláknina (maximálny percentuálny podiel) 13,7 %, vlhkosť (maximálny percentuálny podiel) 12 %, popol (maximálny percentuálny podiel) 2,4 %.

Dodatočné parametre

Kategória: Dentálna starostlivosť pre psy
Hmotnosť: 3.2 kg
Druh mäsa: bezmäsé
Kvalita: prémiové
Určenie: dentálné
Vek psa: dospelý
Veľkosť psa: veľký

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: