Whimzees Dental Mix Box S 56ks

Kód: 348403
22,90 €
Skladom

Urobte psiemu miláčikovi z čistenia zubov zábavu, s WHIMZ Dental Mix Box S je to hračka. Či už mu dáte na hryzenie kefku, krokodíla, alebo tyčinku máte istotu, že si pes pri ich žuvaní zuby krásne vyčistí a zároveň sa skvele zabaví.

Detailné informácie

Podrobný popis

WHIMZ Dental Mix Box S

Urobte psiemu miláčikovi z čistenia zubov zábavu, s WHIMZ Dental Mix Box S je to hračka. Či už mu dáte na hryzenie kefku, krokodíla, alebo tyčinku máte istotu, že si pes pri ich žuvaní zuby krásne vyčistí a zároveň sa skvele zabaví. Tieto dentálne maškrty rôznych tvarov sú vyrobené z čisto prírodných zložiek, jedná sa tak o zdravú maškrtu, ktorá napomáha odstraňovať zubný povlak. Dentálna maškrta je vhodné podávať 1x za deň a psom starším ako 9 mesiacov. Pes musí mať k dispozícii čerstvú vodu. Vždy zvoľte maškrtu správnej veľkosti.

  • 2x účinnejšie ako iné jedlé dentálne maškrty
  • Pes sa pri hryzení zabaví, posilní si žuvacie svaly a zbaví sa zubného povlaku
  • Nízky obsah kalórií a cukrov
  • Vysoký obsah vlákniny
Veľkosť Váha psa
XS 2 - 7 kg
S 7 - 12 kg
M 12 - 18 kg
L 18 - 27 kg
XL 27+ kg

Zloženie: zemiakový škrob, glycerín, celulózový prášok, lecitín, sušené droždie, sladový výťažok, vlčí bôb; doplnkové látky: prírodné farbivá (výťažok z lucerny 1,0%, výťažok z papriky 0,25%); obsah kalórií 2940 kcal/kg (metabolizovateľná energia)Skladujte pri izbovej teplote, na čistom a suchom mieste.

Analytické zložky: Hrubý proteín 1,1 %, obsah tuku 2 %, hrubá vláknina 13,7 %, hrubý popol 2,4 %, vlhkosť 12 %.

Dodatočné parametre

Kategória: Dentálne maškrtky pre psy
Hmotnosť: 0.15 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: