Odborné a rekvalifikačné kurzy

vzdělávání

Rozumieme reči zvierat

Základným predpokladom na to, aby ste mohli v spoločnosti PetCenter pracovať na predajni a predávať zvieratá, je nutné mať odborné vzdelanie. Môžete mať napríklad Strednú poľnohospodársku školu zameranú na chov zvierat, Veterinárnu školu alebo inú odborne zameranú školu tohto typu.

V prípade, že takú školu nemáte, je tu možnosť sa nechať preškoliť vo vzdelávacom zariadení a navštevovať špeciálny program, ktorý je akreditovaný ministerstvom školstva. Spoločnosť PetCenter túto akreditáciu získala, a môže si tak svojich zamestnancov vzdelávať sama. Veľkou výhodou nášho vlastného vzdelávacieho programu je, že vychádza z 13 rokov skúseností na maloobchodnom trhu.

Vzdelávací program teda nenúti účastníkov bifľovať sa ohromné ​​množstvo teórie, ktorú potom na predajni nikdy nevyužijú, ale naopak je tvorený „na mieru“ práce na predajni PetCenter. Školia ho skúsení lektori, ktorí majú minimálne 7 a viac rokov praktických skúseností s prácou v chovateľských potrebách a sami sú aktívni chovatelia.

Zamestnanci tak po 120 hodinách absolvovania kurzu, sú maximálne edukovaní tak, aby Vám na predajniach Pet Center vždy dokázali poradiť a odporučiť, čo je pre Vašich miláčikov najlepšie.

školení školení-mobil
Odborný kurz
Pre predajcov vyhradených veterinárnych liečiv

Obsah kurzu

Kurz je organizovaný na základe správnej praxe predajcov vyhradených liekov a o odbornom kurze predajcov vyhradených liekov a zákona č. 378/2009 Zb., o liekoch ao zmenách niektorých súvisiacich zákonov. Predpokladom pre predaj týchto prípravkov je úspešné absolvovanie záverečného písomného testu a obdržanie záverečného certifikátu.

Kurz je rozdelený do dvoch častí, kedy dištančná forma štúdie dopĺňa prezenčný školský deň. Jednodenné školenie na cetrále spoločnosti v Prahe 9 – Horných Počerniciach obsahuje problematiku veterinárnych a humánnych liečiv, proces ich skladovania a manipulácie s nimi.

Záverečný test bude ihneď vyhodnotený a účastník po úspešnom absolvovaní obratom obdrží certifikát.

Po odoslaní prihlášky a zaplatení poplatku každý účastník dostane študijné materiály a detailný program školenia.

Každý predajca vyhradených veterinárnych liečiv je povinný tento predaj zaregistrovať na http://uskvbl.cz

V tejto chvíli nie sú vypísané žiadne ďalšie termíny školenia, prípadné informácie poskytneme na emaile uvedenom nižšie.

 

Rozsah kurzu

35 vyučovacích hodín (prezenčné aj dištančné štúdium)

Cieľová skupina

Každý, kto chce byť prispôsobený na predaj vyhradených veterinárnych liečiv v súlade s platnými zákonmi.

Miesto konania

Do Čertous 2634/7
Praha 9
Horní Počernice

Stiahnite si prihlášku:

školení školení-mobil
Odborný kurz
Pre predajcov vyhradených veterinárnych liečiv

Obsah kurzu

Kurz je zameraný na problematiku starostlivosti o akváriové ryby, malé hlodavce, psy, mačky, exotické zvieratá, najmä o vtáky, plazy, obojživelníky, bezstavovce a pod.

Po jeho úspešnom absolvovaní a obdržaní certifikátu sa môžete uplatniť ako predavači v zoo-predajniach alebo po doložení príslušných rokov praxe, ako obchodníci so zvieratami, exportéri - importéri zvierat alebo majitelia zoopredajní v rámci viazanej živnosti Obchod so zvieratami v zoopredajniach a záujmových chovoch podľa živnostenského zákona 455/1991 Zb.

Kurz je oslobodený od platby DPH podľa § 57, zákona 235/2004 Zb.

V tejto chvíli nie sú vypísané žiadne ďalšie termíny školenia, prípadné informácie poskytneme na emaile uvedenom nižšie.

 

Rozsah kurzu

29.5 hodín prezenčnej výučby a 97,5 hodín dištančného (diaľkového) štúdia

Certifkát

Účastník získa osvedčenie o absolvovaní akreditovaného kurzu. Kurz je akreditovaný MŠ SR.

Mieso konania

Do Čertous 2634/7
Praha 9
Horní Počernice

Stiahnite si prihlášku: