Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Versele-Laga Nature Degu pre osmáky degu 700 g

Kód: 343944
7,89 €
Skladom
V krmive Nature nájde váš králik rovnako bohaté a výživné suroviny ako vo svojom prirodzenom prostredí.

Detailné informácie

Podrobný popis

Versele-Laga Nature Degu pre osmáky degu 700 g

Suché krmivo vytvorené na mieru pre osmáky. Vyvážený pomer vitamínov, živín a minerálnych látok zaistí vášmu maznáčikovi dostatočnú vitalitu a dodá energiu na hry, ktoré osmáci naozaj milujú. Degu Nature obsahuje extra porciu vlákniny, bylinky, zeleninu a navyše aj zdraviu prospešné nutraceutiká. Tie podporujú správne trávenie, zdravý chrup, žiarivú srsť a pevné zdravie. Veľká rozmanitosť použitých surovín zaručuje výbornú chuť a vynikajúci príjem. Toto krmivo je úplne bez lisovaných peliet, obilných zŕn a pridaného cukru.

  • Špeciálne vytvorené pre potreby degu čilského (osmáky degu)
  • Extra porcia vlákniny
  • Bylinky a zelenina pre spokojné bruško a zdravé trávenie
  • Podporuje hebkú a zdravú srsť a zuby
  • Vysoko chutné a obľúbené prírodné suroviny
  • Bez farbív a konzervačných látok alebo pridaného cukru
  • Bez obilných zŕn a lisovaných peliet

Zloženie: Vedľajšie výrobky zeleninového pôvodu, zelenina, zeleninové bielkovinové extrakty, minerály, semená, kvasnice, frukto-oligosacharidy, bylinky, výťažok z aksamietnice, Calendula, riasy, jukový extrakt, mannán-oligosacharidy, výťažok z hroznových jadierok, proteíny 14%, tuky 3,5%, vláknina 15%, popoloviny 6%, vápnik 0,8%, fosfor 0,55%, metionín 0,23%, lyzín 0,62%.

Doplnkové látky: Vitamín A 12000, vitamín D3 1500, vitamín E 40 mg, vitamín C 85 mg, meď ako síran meďnatý 11 mg.

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre hlodavce
Hmotnosť: 0.72 kg
Druh hlodavca: osmák
Druh krmiva: granule, sušené ovocie a zelenina
Veľkosť balenia: 7 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: