Versele-Laga Nature Cavia 9kg

Kód: 343974
41,69 €
Skladom

Morčatá moc dobre spoznajú, čo sa im dá pod zub a Versele-Laga Nature je pre svoje zloženie a chuť ich obľúbeným krmivom. Starostlivo vybraná zmes zeleniny, bylín a lúčnych kvetov im dodá potrebnú energiu, ale zároveň chráni pred obezitou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Versele-Laga Nature Cavia 9kg

Morčatá moc dobre spoznajú, čo sa im dá pod zub a Versele-Laga Nature je pre svoje zloženie a chuť ich obľúbeným krmivom. Starostlivo vybraná zmes zeleniny, bylín a lúčnych kvetov im dodá potrebnú energiu, ale zároveň chráni pred obezitou. Vysoký obsah vlákniny je udržuje v celkovej kondícii a podporuje zdravé trávenie. Minerálne látky a Omega 3 a 6 zaisťujú zdravý a lesklý kožúšok a podporujú nervový systém. Morčatá si nie sú schopná sama vytvárať vitamín C vo svojom tele. Pre tieto malé hlodavce je preto príjem tohto vitamínu prostredníctvom krmiva životne dôležitý. V krmivách Complete je používaná stabilizovaná forma vitamínu C. Na rozdiel od kryštalickej formy podlieha stabilizovaný vitamín C oveľa pomalšie oxidácii a biologickému rozkladu a preto zostáva ďaleko dlhšie aktívny. Extrakt z juky eliminuje pach exkrementov na ktorý sú morčatá citlivá. Pestrý obsah v miske zaistí rôznorodosť a morčatá si naozaj pochutnajú.

  • Starostlivo vybraná zelenina, lúčne kvety aj bylinky a semená
  • Vysoký obsah vlákniny
  • Omega 3 a 6 mastné kyseliny pre zdravý a ľahký kožúšok
  • Extra dávka životne dôležitého vitamínu C
  • Udržuje morča v dobrej kondícii a podporuje stabilnú váhu
  • Pestrá kombinácia v miske
  • Veľmi chutné a výborne stráviteľné
  • Uspôsobené pre obrusovanie zubov
  • Extrakt z juky zachytí nepríjemné pachy exkrementov

Zloženie: Vedľajšie produkty rastlinného pôvodu (timotejka, trávy a byliny 21%), zelenina (červená repa 5,5%, žltý hrach 4%, zelený hrach 12%), ovocia (šípky 1%), semená, minerálne látky, rastlinné bielkovinové extrakty, FOS, nechtík, MOS, riasy, juka. Doplnkové látky: Nutričné ​​doplnkové látky / kg: vitamín A 10850 MJ, vitamín D 1300 MJ, vitamín E 85 mg, vitamín C 240 mg, 3b103 (železo) 108 mg, 3b202 (jód) 2 mg, E4 (meď) 10 mg, 3b502 (mangán) 81 mg, 3b603 (zinok) 76 mg, E8 (selén) 0,21 mg. Technologické doplnkové látky: antioxidanty.

Analytické zloženie: Hrubý proteín 15%, hrubý tuk 3%, vláknina 16%, popol 8%, vápnik 0,75%, fosfor 0,6%.

Kŕmny návod: Podávajte podľa veľkosti, veku a aktivity cca 35-50 g na deň a kus.

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre hlodavce
Hmotnosť: 9.225 kg
Druh hlodavca: morče

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: