Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Versele-Laga Complete Sensitive krmivo pre králiky 1,75kg

Kód: 322123
20,39 €
Skladom

Kompletné a chutné krmivo pre staršie králiky, zakrpatené králiky a králiky s citlivým zažívaním. Zložené zo 100% z ľahko stráviteľných extrudovaných peliet.

Detailné informácie

Podrobný popis

Versele-Laga Cuni Sensitive Complete krmivo pre králiky

Kompletné a chutné krmivo pre staršie králiky, zakrpatené králiky a králiky s citlivým zažívaním. Zložené zo 100% z ľahko stráviteľných extrudovaných peliet.

  • Starostlivosť o chrup
  • Vďaka procesu extrúzie obsahuje čerstvú zeleninu
  • Nízkokalorické krmivo
  • Pridané probiotiká frukto-oligosacharidy (FOS) a mannán-oligosacharidy (MOS)
  • Podporuje imunitný systém

Zloženie: vedľajšie produkty rastlinného pôvodu (6 % bojínok, rôzne druhy tráv a bylín), ovocie (4 % brusnice), rastlinné bielkovinové extrakty, semená (2 % ľanové semeno), minerálne látky, frukt-ooligosacharidy (0,3 %), aksamitník, juka.

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre hlodavce
Hmotnosť: 1.777 kg
Druh hlodavca: králík
Druh krmiva: granule
Veľkosť balenia: code

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: