Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Versele-Laga Complete Herbivores krmivo pre morčatá 8kg

Kód: 322126
Doprava zdarma
Značka: Versele-Laga
62,49 €
Skladom

Kompletné a chutné krmivo pre morčatá z extrudovaných peliet.

Detailné informácie

Podrobný popis

Versele-Laga Complete pre morčatá

Kompletné a chutné krmivo pre morčatá z extrudovaných peliet.

Morčatá sú od prírody bylinožravce a ich výživa musí obsahovať dôležité balastné látky a malé množstvo škrobov. Vďaka špeciálnemu spôsobu výroby môžu byť extrudáty vyrobené z dlhých, nemletých vlákien (bohatých na silikát), ktoré hrajú pri prirodzenom príjme potravy dôležitú úlohu. Tieto dlhé vlákna podporujú zdravú funkciu čriev a nutné obrusovanie zubov.

  • Lahodné kompletné krmivo vo forme extrudátu
  • Vyvážená zmes zložiek optimálne prispôsobená nutričnej fyziológii morčiat
  • Ľahko stráviteľné krmivo je zložené z 20% vlákniny
  • Pridané prebiotiká (FOS a MOS) napomáhajú zdravej črevnej flóre
  • Dlhé vlákna optimálne na obrusovanie stále rastúcich zubov

Vitamín A: Obnova kožných buniek, zrak, rozmnožovanie a látková výmena.

Vitamín D3: Príjem vápnika a fosforu, látková výmena kostí.

Vitamín E: Dôležitý antioxidant, ktorý chráni bunky pred voľnými radikálmi a tým prirodzene podporuje obranyschopnosť organizmu.

Vitamín C: morčatá nemôžu samé produkovať vitamín C. Preto je pre nich životne dôležitý jeho príjem prostredníctvom krmiva. Krmivo Versele-Laga Cavia Complete je doplnené 1000 mg/kg stabilizovaným vitamínom C. Ten je oproti kryštálovej forme menej náchylný na oxidáciu a rozpad a tým dlhšie účinkuje.

Zloženie: Rastlinné vedľajšie produkty (7% bojínok lúčna, tráva a bylinky), rastlinné bielkovinové výťažky, plody (4% bazové plody), semienka (2% ľanové semienko), minerálne látky, FOS 0,3%, nechtík, yucca.

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre hlodavce
Hmotnosť: 8.201 kg
Druh hlodavca: morče
Druh krmiva: granule
Veľkosť balenia: code

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: