Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Versele-Laga Complete krmivo pre morčatá 500 g

Kód: 224023
7,49 €
Skladom

Kompletné krmivo pre morčatá od Versele Laga je zamerané na prevenciu ťažkostí s chrupom a starostlivosť o chrup morčiat.

Detailné informácie

Podrobný popis

Versele-Laga Complete krmivo pre morčatá 500 g

Pelety Cavia Complet na starostlivosť o chrup obsahujú dlhé neporušené kúsky vlákniny. Tým je dosiahnuté maximálne prežúvanie, zdravé ústnej dutiny a obrusu zubov. Čerstvá zelenina peletám dodáva lahodnú chuť, zvyšuje ich požívateľnosť. Pridané probiotiká prospievajú funkcii čriev, vitamíny celkovému zdraviu a koži najmä. Nepríjemný zápach výrazne zmenšuje výťažok z juky.

  • Kompletné krmivo pre morčiatá od Versele Laga
  • Stará sa o chrup morčiat, vedie k maximálnemu prežúvaniu
  • Čerstvá zelenina pridáva lahodnú chuť
  • Probiotiká a výťažok z juky pomáhajú správnemu tráveniu, juka obmedzuje zápach
  • Balenie 500 g

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre hlodavce
Hmotnosť: 0.521 kg
Druh hlodavca: morče
Druh krmiva: granule
Veľkosť balenia: 5 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: