Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Versele-Laga Complete Junior krmivo pre králiky 8 kg

Kód: 322121
Doprava zdarma
Značka: Versele-Laga
62,49 €
Skladom

Prvotriedne granulované krmivo špeciálne navrhnuté pre mladé zakrpatené králiky od 6 mesiacov veku do 8 mesiacov. Krmivo Cuni Junior je 100% extrudované jednozložkové krmivo, ktoré obsahuje vysoký podiel bielkovín.

Detailné informácie

Podrobný popis

Versele-Laga Complete Junior krmivo pre králiky

Prvotriedne granulované krmivo špeciálne navrhnuté pre mladé zakrpatené králiky od 6 mesiacov veku do 8 mesiacov. Krmivo Cuni Junior je 100% extrudované jednozložkové krmivo, ktoré obsahuje vysoký podiel bielkovín. Granule podporujú správne trávenie králikov a vyváženú črevnú mikroflóru, ktorá je nevyhnutná pre dobrú kondíciu králika a správny rast.

  • Prvotriedne granulované krmivo pre mladé zakrpatené králiky
  • Jednozložkové extrudované krmivo
  • Vysoký obsah bielkovín
  • Podpora správneho zažívania a rastu
  • Praktické balenie po 8 kg

Zloženie: Vedľajšie produkty rastlinného pôvodu (35 % lucerna), rastlinné bielkovinové extrakty, semená (2 % ľanové semeno), minerálne látky, fruktooligosacharidy (0,3 %), aksamitník, juka.

Doplnkové látky/kg: Nutričné ​​doplnkové látky: vitamín A 12000 MJ, vitamín D3 1400 MJ, vitamín E 95 mg, vitamín C 100 mg, E1 (železo) 120 mg, E2 (jód) 2,5 mg, E4 (meď) 12 mg, E5 (mangán) 90 mg, E6 (zinok) 84 mg, E8 (selén) 0,24 mg; Antioxidanty.

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre hlodavce
Hmotnosť: 8.201 kg
Druh hlodavca: králik

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: