Versele-Laga Complete Cuni Adult krmivo pre králiky 8kg

Kód: 322124
Doprava zdarma
Značka: Versele-Laga
62,49 €
Skladom

Versele-Laga Complete Cuni Adult je kompletné a chutné extrudované granulované krmivo pre králiky a zakrslé králiky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Versele-Laga Complete Cuni Adult krmivo pre králiky 8kg

Cuni Complete poskytuje tieto funkcie:

Dental Care starostlivosť o chrup - u králikov sa často vyskytujú problémy so zubami. Zvyčajne je to priamy dôsledok nevhodného kŕmenia, ktoré dostatočne neprispieva k prirodzenému obrusovaniu a nepretržitému rastu zubov. Začlenením neporušených dlhých kúskov vlákniny s vysokým podielom kremíka do granúl Cuni Complete sa dosiahne maximálne žuvanie, obrusovanie zubov a zdravá ústna dutina.

Fresh Vegetables čerstvá zelenina - proces extrúzie umožňuje pridávať do peliet čerstvú zeleninu. Pridanie najmenej 10 % čerstvej zeleniny zaručuje lahodnú chuť. Vďaka tomu, v kombinácii s vlákninou a štruktúrou, je krmivo Cuni Complete veľmi jedlým krmivom pre zakrslé králiky.

Long Fibres kusy s dlhou vlákninou - zakrslé králiky sú od prírody bylinožravce a potrebujú stravu s dostatočným obsahom vlákniny a nízkym obsahom škrobu. Cuni Complete obsahuje 20 % hrubej vlákniny.

Low Calorie nízkokalorické - kombinácia nízkeho obsahu energie a škrobu a vysokého obsahu dlhých kusov vlákniny zabezpečuje ľahko stráviteľnú a vyváženú stravu, vďaka ktorej si váš trpasličí králik udrží ideálnu hmotnosť.

Florastimul - prídavok probiotík, fruktooligosacharidov a manán-oligosacharidov má pozitívny vplyv na zdravie črevnej mikroflóry. Týmto spôsobom sa dosiahne správna rovnováha a funkcia čriev.

Vitamín Plus vitamíny naviac - pridanie dôležitých vitamínov do potravín podporuje celkové zdravie. Vitamín A je nevyhnutný pre obnovu kožných buniek, zrak, reprodukciu a metabolizmus. Vitamín D3 stimuluje ukladanie vápnika a fosforu na podporu kostí. Vitamíny E a C sú dôležité antioxidanty, ktoré chránia telo pred voľnými radikálmi. Obe tiež posilňujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu.

Pro Immunity lepšia imunita - Prídavok prírodných rastlinných farbív, luteínu a betakaroténu, má pozitívny vplyv na celkovú imunitu a kondíciu. Tieto karotenoidy sú známe ako vysoko účinné biologické antioxidanty. Okrem toho však stimulujú tvorbu protilátok proti chorobám, čím posilňujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu.

Optimal Coat optimálna srsť - mastné kyseliny omega-3 a omega-6 v krmivách radu Complete Series podporujú zdravšiu kožu a lesklejšiu srsť. Omega-3 mastné kyseliny sa získavajú pridaním ľanu, omega-6 pridaním rastlinných olejov. Týmto spôsobom sa dosiahne optimálny pomer omega-3 a omega-6 mastných kyselín.

Anti Hairball - vďaka použitiu špecifických prírodných vlákien sa riziko tvorby chumáčikov v žalúdku a tráviacom systéme znižuje na minimum.

Odour Control kontrola zápachu - všetky krmivá radu Complete obsahujú extrakt z juky. Viaže amoniak a ďalšie zložky zodpovedné za zápach z výkalov. Nepríjemný zápach sa tak výrazne znižuje.

  • Krmivo sa stará o zuby králikov tým, že ich prirodzene obrusuje.
  • Pridanie 10% čerstvej zeleniny - lahodná chuť
  • Ľahko stráviteľná a vyvážená strava
  • Krmivo má pozitívny vplyv na zdravie črevnej mikroflóry
  • Vitamíny posilňujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu
  • Omega kyseliny zabezpečujú zdravú a lesklú srsť
  • Zníženie tvorby vlasových zámotkov v žalúdku
  • Obsah balenia 8 kg

Pokyny na kŕmenie: v závislosti od veľkosti, plemena a veku králika odporúčame podávať 50 až 80 g denne.

Zloženie: vedľajšie produkty rastlinného pôvodu, zelenina (10 % mrkva), bielkovinové extrakty, semená (1,5 % ľanové semeno), minerálne látky, extrakt z juky, extrakt z nechtíka lekárskeho.

Kvalitatívne vlastnosti: bielkoviny 15 %, tuk 3 %, vláknina 20 %, popol 8 %, vápnik 0,9 %, fosfor 0,6 %, vitamín A 10 000 IU/kg, vitamín D3 1 500 IU/kg, vitamín E 30 mg/kg, vitamín C 100 mg/kg, meď ako síran meďnatý 10 mg/kg.

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre hlodavce
Hmotnosť: 8.201 kg
Druh hlodavca: králík
Druh krmiva: granule
Veľkosť balenia: code

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: