Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Tunel so semienkami a púpavou 11cm

Kód: 344087
6,59 €
Skladom

Je to chutný a voňavý mrkvový tunel plný kukurice, zrniek a púpavových listov. Stačí ho vložiť do klietky a váš malý hlodavec sa pustí do práce.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tunel so semenami a púpavou

Domáci miláčik sa k pamlskom dostane odkiaľkoľvek. Vytiahne kúsok púpavy, pichne do tunela, kým sa neodkutáľa, a začne znova. Dobrá a chutná zábava. Tunel sa skladá z plantejnu, petržlenu, prosa, repky, repky, bielej ryže, daria, ľanového semena, ovsa, červeného prosa, kardi, konope, divokej ryže, pohánky, nigeru, trávového semena, celulózy a škrobu.

  • Občerstvenie a hračka v jednom
  • Určené pre malé hlodavce
  • Púpavová náplň

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky pre hlodavce
Hmotnosť: 0.14 kg
Druh hlodavca: činčila, potkan, králík, morče, křeček, osmák
Príchuť: bylinky, semienka
Tvar: tunel

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: