Tropiclean zubná starostlivosť S

Kód: 320857
15,99 €
Skladom
Aj váš pes potrebuje dodržiavať zubnú hygienu, aby mal zdravé a silné zuby. Pre ideálne dentálnu starostlivosť je tu sada Tropiclean, ktorá obsahuje čistiaci gél na zuby, QuickFinger kefku na prst a TripleFlex kefku. Jednoduché podanie, rýchla a efektívna starostlivosť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tropiclean zubná starostlivosť S

Aj váš pes potrebuje dodržiavať zubnú hygienu, aby mal zdravé a silné zuby. Pre ideálnu dentálnu starostlivosť je tu sada Tropiclean, ktorá obsahuje čistiaci gél na zuby, QuickFinger kefku na prst a TripleFlex kefku. Môžete si teda vybrať, čo bude lepšie vášmu psovi vyhovovať. Čistiaci gél, vyrobený z prírodných zložiek, pomáha odstraňovať zubný plak aj kameň. Vďaka mentolu a extraktu z lístkov zeleného čaju naviac psíkovi spríjemní dych. Aplikácia je veľmi jednoduchá. Stačí dať malé množstvo gélu na kefku, ktorý psovi a vám vyhovuje viac, a čistiť krúživými pohybmi. Pred čistením dajte gél psíkovi trochu ochutnať. Pre zvýšenie účinku po použití zubnej starostlivosti Tropiclean, odstráňte z dosahu psa na pol hodiny jedlo aj vodu. Čistiaci gél je určený výhradne pre psov!

  • Zubná starostlivosť pre psov
  • Čistite 1x za deň po dobu 30 dní
  • Udržuje zuby psa čisté a ďasná zdravé
  • Spríjemňuje dych
  • Jednoduché podanie

Zloženie: čistá voda, prirodzene odvodený alkohol, prírodné mentol, glycerín, prírodný čistič, karbopol, chlorofyl, extrakt z lístkov zeleného čaju.

Set obsahuje: QuickFinger kefku na prst, čistiaci gél na zuby, TripleFlex kefku.

Dodatočné parametre

Kategória: Dentálna starostlivosť pre psy
Hmotnosť: 0.06 kg
Vek psa: dospelý
Veľkosť psa: malý

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: