Vážení zákazníci, na našej zákazníckej linke došlo k neočakávanej závade. Aktívne pracujeme na jej náprave. V prípade otázok či informácií o vašich objednávkach využite náš email: infosk@petcenter.sk. Ďakujeme za pochopenie. Váš PetCenter

Tropiclean zubnej starostlivosti M

Kód: 320856
€15,99
Skladom

Aj váš pes potrebuje dodržiavať zubnú hygienu, aby mal zdravé a silné zuby. Pre ideálnu dentálnu starostlivosť je tu sada Tropiclean, ktorá obsahuje čistiaci gél na zuby, QuickFinger kefku na prst a TripleFlex kefku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tropiclean zubnej starostlivosti M

Aj váš pes potrebuje dodržiavať zubnú hygienu, aby mal zdravé a silné zuby. Pre ideálnu dentálnu starostlivosť je tu sada Tropiclean, ktorá obsahuje čistiaci gél na zuby, QuickFinger kefku na prst a TripleFlex kefku. Môžete si teda vybrať, čo bude lepšie vášmu psovi vyhovovať. Čistiaci gél, vyrobený z prírodných zložiek, pomáha odstraňovať zubný povlak aj kameň. Vďaka mentolu a extraktu z lístkov zeleného čaju navyše psíkovi spríjemní dych. Aplikácia je veľmi jednoduchá. Stačí dať malé množstvo gélu na kefku, ktorá viac psovi a vám vyhovuje, a čistiť krúživými pohybmi. Pred čistením dajte gél psíkovi trochu ochutnať. Na zvýšenie účinku po použití zubnej starostlivosti Tropiclean, odstráňte z dosahu psa na pol hodiny jedlo aj vodu. Čistí gél je určený výhradne pre psy!

  • Zubná starostlivosť pre psov
  • Čistite 1x za deň po dobu 30 dní
  • Udržuje zuby psa čisté a ďasná zdravé
  • Spríjemňuje dych

Zloženie gélu: čistá voda, prirodzene odvodený alkohol, prírodný mentol, glycerín, prírodný čistič, carbopol, chlorofyl, extrakt z lístkov zeleného čaju.

Set obsahuje: QuickFinger kefka na prst, čistiaci gél na zuby, TripleFlex kefka.

Dodatočné parametre

Kategória: Dentálna starostlivosť pre psy
Hmotnosť: 0.45 kg
Vek psa: dospelý
Veľkosť psa: stredný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: