Vážení zákazníci, na našej zákazníckej linke došlo k neočakávanej závade. Aktívne pracujeme na jej náprave. V prípade otázok či informácií o vašich objednávkach využite náš email: info@petcenter.sk. Ďakujeme za pochopenie. Váš PetCenter

Tropiclean Prísada do vody pre šteňatá 473 ml

Kód: 324578
Neohodnotené
Značka: Tropiclean
€15,99
Skladom

Predíďte u vášho šteňaťa problémom so zubami, ktoré sa objavujú u približne 80% psov starších ako tri roky. Originálna a prírodná prísada do vody Tropiclean poskytuje psom a mačkám šetrnú dennú hygienu úst a osviežuje dych.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tropiclean Prísada do vody pre šteňatá

Tropiclean prísada do vody ponúka jednoduchý a efektívny spôsob, ako sa starať o zuby a ďasná vášho šteňaťa. Bez pravidelnej starostlivosti dochádza u približne 80% psov starších ako tri roky k problémom so zubami. Tento prípravok z prírodných ingrediencií pomáha udržiavať zdravé ďasná, odstraňovať zubný plak aj kameň, a navyše eliminuje zápach z tlamy, a to až na 12 hodín. Šteňatá ho ľahko prijímajú vďaka praktickému podaniu, kedy stačí zamiešať jednu lyžicu prípravku do misky s vodou.

  • Prírodný prípravok na ústnu hygienu pre šteňatá staršie ako 16 týždňov
  • Pomáha udržiavať zdravé ďasná a odstraňovať zubný plak aj kameň
  • Eliminuje zápach z papule až na 12 hodín
  • Ľahké dávkovanie - stačí pridať 1 lyžicu do misky s čerstvou vodou (približne do 500 ml)

Zloženie: Čistá voda, glycerín, sorban draselný, kyselina citrónová, hexametafosforečnan sodný, extrakt z lístkov zeleného čaju, chlorofyl.

Dodatočné parametre

Kategória: Dentálna starostlivosť pre psy
Vek psa: šteňa
Veľkosť psa: stredný, veľký, malý