Vážení zákazníci, na našej zákazníckej linke došlo k neočakávanej závade. Aktívne pracujeme na jej náprave. V prípade otázok či informácií o vašich objednávkach využite náš email: infosk@petcenter.sk. Ďakujeme za pochopenie. Váš PetCenter

Tropiclean čistiaci gél na zuby pre mačky 59 ml

Kód: 322678
€12,99 –31 %
Tropiclean čistiaci gél na zuby pre mačky 59 ml
€12,99 –31 % €8,99
Skladom

Svieži dych, čisté zuby bez zubného povlaku a kameňa bude mať vaša mačka vďaka čistiacemu gélu Tropiclean Fresh Breath. Žiadne zložité čistenie, aplikácia je jednoduchá. Stačí naniesť len dve kvapky gélu na zuby z každej strany papule. Čistiaci gél na zuby, ktorý zabraňuje zubnému povlaku a celkovo zvyšuje ústnu hygienu vašej mačky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tropiclean čistiaci gél na zuby pre mačky 59 ml

Svieži dych, čisté zuby bez zubného povlaku a kameňa bude mať vaša mačka vďaka čistiacemu gélu Tropiclean Fresh Breath. Žiadne zložité čistenie, jednoduchá aplikácia. Stačí naniesť len dve kvapky gélu na zuby z každej strany papule. Olizovaním si ho mačka roznesie na všetky zuby a tým si ich vyčistí. Pre maximálny úžitok by po dobu 30 minút pred ani po aplikácii nemala jesť ani piť. Aplikácia je vhodná raz denne v popoludňajších hodinách. Čistenie kefkou nie je potrebné, ale môže urýchliť odstraňovanie plaku.

  • Gél starajúci sa o chrup a ústnu dutinu mačky
  • Odstraňuje zubný plak, zubný kameň a osviežuje dych
  • Čistenie bez nutnosti použitia zubnej kefky
  • Jjednoduchá aplikácia

Zloženie: Čistá voda,

Dodatočné parametre

Kategória: Ostatná kozmetika a hygiena pre mačky
Hmotnosť: 0.06 kg
Určenie: dentálné

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: