Vážení zákazníci, na našej zákazníckej linke došlo k neočakávanej závade. Aktívne pracujeme na jej náprave. V prípade otázok či informácií o vašich objednávkach využite náš email: infosk@petcenter.sk. Ďakujeme za pochopenie. Váš PetCenter

Tropiclean čistiaci gél Fresh Breath pre šteňatá 59ml

Kód: 324576
€14,99
Skladom

Zdravé, silné zuby a ďasná zaručia šteňaťu pravidelná starostlivosť čistiacim gélom Tropiclean. Čistiaci gél, ktorý je vhodný pre šteňatá od 16 týždňov, začína proti zubnému povlaku a kameňu pracovať ihneď po aplikácii.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tropiclean čistiaci gél Fresh Breath pre šteňatá

Zdravé, silné zuby aj ďasná bude mať vaše šteňa vďaka pravidelnej starostlivosti čistiacim gélom Tropiclean. Čistiaci gél Fresh Breath určený pre šteňatá od šestnástich týždňov pôsobí proti zubnému povlaku a kameňu ihneď po aplikácii. Vytvára prirodzené prostredie v ústnej dutine, spríjemňuje dych a upokojuje drobné poranenia ďasien. Aplikácia je veľmi jednoduchá. Gél sa nanesie priamo na zuby postihnuté povlakom. Šteňa si potom olizovaním gél roznesie po celej papuli. Pred aplikáciou a po aplikácii je vhodné psovi nedávať vodu ani jedlo po dobu 30 minút. Aplikuje sa raz denne. Čistenie kefkou nie je potrebné, ale môže urýchliť odstraňovanie povlaku. Po 30 dňoch používania, je možné aplikovať už iba 2x týždenne.

  • Pre pravidelnú dentálnu hygienu šteniat od 16 týždňov
  • Odstraňuje zubný povlak a zubný kameň
  • Jednoduchá aplikácia
  • Pre väčšiu účinnosť môžete použiť zubnú kefku
  • Po 30 dňoch stačí Tropiclean na zuby pre šteňatá aplikovať 2× týždenne

Zloženie: Čistá voda, glycerín, prirodzene odvodený alkohol, prírodný mentol, med, prírodný čistič, carbopol, chlorofyl, extrakt z lístkov zeleného čaju.

Dodatočné parametre

Kategória: Dentálna starostlivosť pre psy
Hmotnosť: 0.06 kg
Vek psa: šteňa
Veľkosť psa: stredný, veľký, malý

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: