Trixie Vitamín-Tropfen - vitamínové kvapky 15ml
Doplnok krmiva pre vaše operených miláčikov.
Vitamínové kvapky posilňujú imunitný systém, zvyšujú dobrú náladu a podporujú spev. kvapky sú tekutým krátkodobým doplnok stravy a dodávajú všetky potrebné vitamíny Dávkovanie: andulky a kanáriky 4 - 5 kvapiek denne do pitnej vody alebo do krmiva. Väčšia vtáky 8 - 15 kvapiek.
Dodatočné parametre
Kategória: | Vitamíny, minerály pre vtáky |
---|---|
EAN: | 4011905050317 |
Položka bola vypredaná… |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Trixie je nemecká spoločnosť, ktorá sa zaraďuje medzi jednotku vo výrobe chovateľských potrieb. Výrobky Trixie sú praktické, designové a veľmi kvalitné. Spoločnosť je na trhu už od roku 1974 a má viac ako 40-ročné skúsenosti s výrobou produktov pre zvieratá.
Trixie je jedným z popredných výrobcov potrieb pre všetky domáce zvieratá. V širokej ponuke potrieb pre zvieratá nájdete rôzne hračky, škrabadlá, klietky, pelechy, obojky, maškrty a mnoho ďalších vecí.