Natural Trainer Cat Sterilised losos 300 g

Kód: 345037
7,89 €
Skladom

Trainer Natural Cat Sterilised losos je kompletné veľmi chutné a vyvážené krmivo pre sterilizované dospelé mačky staršie ako jeden rok. Krmivo obsahuje čerstvé kuracie a morčacie mäso s ryžou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Trainer Natural Cat Sterilised losos

Trainer Natural Cat Sterilised losos je kompletné veľmi chutné a vyvážené krmivo pre sterilizované dospelé mačky staršie ako jeden rok. Krmivo obsahuje čerstvé kuracie a morčacie mäso s ryžou. Granule Trainer Natural začnite pridávať postupne. Počet odporúčaných jedál denne aj ich množstvo prispôsobte potrebám svojej mačky. Granule môžete kombinovať s mokrými krmivami Trainer Natural. Nezabudnite ale prihliadnuť na dennú dávku. Mačka by mala mať vždy k dispozícii misku čerstvej a čistej vody. Krmivo skladujte na chladnom a suchom mieste. Balíček vždy po otvorení zase zatvorte. Obsah balenia 300 g.

  • Kompletné krmivo pre sterilizované dospelé mačky
  • Obsahuje čerstvé kuracie a morčacie mäso
  • Krmivo je možné kombinovať s mokrými krmivami Trainer Natural
  • Obsah balenia 300 g

Zloženie: Čerstvé kuracie a morčacie mäso, ryža, kukuričná bielkovina, kukurica, sušené bielkoviny z lososa 10 %, sušené kuracie a morčacie bielkoviny, kukuričná múka „fioretto“, sušené bravčové bielkoviny, sušené bravčové bielkoviny ,8 %*, sušené živočíšne bielkoviny, živočíšny tuk, ľanové semienko, minerálne látky, sušený extrakt z čakankového koreňa 0,7 %, pivovarské kvasnice, morské riasy, sušený extrakt z brusníc 0,02 %, sušený extrakt z jablka ,0025%. *Určité ingrediencie prírodného pôvodu.

Analytické zložky: Hrubý proteín (dusíkaté látky) 35 %, hrubý tuk 12 %, hrubá vláknina 3 %, hrubý popol 7 %, omega-3 1,1 %, omega-6 3 %.

Dodatočné parametre

Kategória: Granule pre mačky
Hmotnosť: 0.3 kg
Druh mäsa: rybie
Krmivo určenie: špeciálne
Kvalita: superprémiové
Určenie: kastrácia
Veľkosť balenia: 0,3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: