Nakúpte, zotrite a získajte až 50% zľavu  a vyhrajte výlet do Serengeti Safari pre celú rodinu

Od 1. septembra 2017 získate pri každom nákupe produktov v hodnote nad 8 € v našich predajniach Pet Center alebo na e-shope Pet Center, stierací žreb s 5 až 50 percentnou zľavou na jeden vybraný produkt, ktorú je možné uplatniť pri budúcom nákupe. Žreby bude možné uplatniť až do 31. októbra 2017, ako aj v kamenných obchodoch, tak aj na e-shope. Súťaž samotná pobeží do 31. októbra 2017, prípadne do vyčerpania zásob stieracích žrebov.

Hlavná výhra v súťaži je výlet pre celú rodinu do Serengeti Park v Hodenhagenu v Nemecku a môžete ju vyhrať, ak sa stanete (alebo už ste) vlastníkom našej karty Verného pána a zároveň sa pre výhru zaregistrujete. Pre registráciu budete potrebovať zadať číslo účtenky, ku ktorej ste získali stierací žreb. Môžete sa teda zaregistrovať aj viackrát a zvýšiť tak šanci na výhru.

Ako sa zúčastniť?

Od 1. septembra do 31. októbra 2017  pri každom nákupe v hodnote nad 8 € v našich predajniach alebo na e-shope získate stierací žreb, ktorý vám poskytne päť až päťdesiat percentnú zľavu na vami vybraný produkt pri ďalšom nákupe.

Zľavu zo stieracieho žrebu môžete uplatniť aj na e-shope, ak sa vám podarí zo žrebu získať 50% zľavu, je ale nutné kontaktovať e-shop e-mailom (eshop@petcenter.cz) alebo telefonicky (+421 2/33 456 818) a zaslať žreb pre doloženie platnosti. Bez zaslania žrebu nebude 50% zľava na e-shope možná.

Upozornenie: Zľavy nie je možné uplatňovať na už zlacnené alebo akciové produkty a nie je možné ich sčítať.

Pre hlavnú výhru (Zájazd do Serengeti Parku v Nemecku pre celú rodinu) sa uistite, že máte kartu Verného pána z nášho vernostného programu, nakúpte nad 8 € na našich kamenných predajniach alebo  e-shope v období od 1. septembra do 31. októbra  2017, získajte tak žreb a prihláste sa do súťaže vyplnením čísla účtenky (kódu dokladu resp. Čísla faktúry pri nákupe na e-shope)  a vašich základných údajov na našom webe.

 1. Prihlásiť sa môžete tu na webovej stránke www.petcenter.sk/sutaz (vo formulári nižšie)

 2. Posledný termín pre prijatie prihlášky do súťaže je 31. 10. 2017. 23:59:59

 3. Do zlosovania o výhru postupujú všetky prihlásené nákupy nad 8 € a registrované na webových stránkach www.petcenter.sk/sutaz. Do súťaže môžete prihlásiť viac rôznych účteniek resp. faktúr, ak spĺňajú podmienky.

Nemáte Kartu verného pána? Poriaďte si ju pri prvom nákupe, pre prihlásenie do súťaže číslo karty potrebovať nebudete. Bez karty ale nemôžete vyhrať hlavnú výhru, tak na to pamätajte. Karta Verného pána vám navyše celý rok prináša zľavy a výhody.

Výhry

Hlavná výhra, výlet na safari do Serengeti Parku v nemeckom Hodenhagenu pre celú rodinu v roku 2018. Termín bude spresnený po dohode s výhercom.

Okamžité výhry, päť až päťdesiat percentnej zľava na vami vybraný produkt pri budúcom nákupe v kamennom obchode alebo v e-shope.

Termín súťaže

1. septembra 2017 – 31. októbra 2017, alebo do vyčerpania zásob stieracích žrebov, o výhercovi súťaže rozhodne organizátor do 30. novembra 2017.  Registrácia pre hlavnú výhru je možná do 31. októbra 2017.

Formulár pre registráciu

Súťaž skončila, ďakujeme všetkým účastníkom, pracujeme na vyhodnotenie a vyhlásenie.

Podrobné pravidlá

 1. Organizátor súťaže: PetCenter Slovakia s.r.o., so sídlom Rostovská 22, 831 06 Bratislava - Rača, IČ: 55450430, zapísaná v obchodnom registre vedenom OS v Bratislave, oddiel: Sro, vložka 55993/B (ďalej len „organizátor“).

 2. Miesto, kde bude súťaž prebiehať: na webových stránkach www.petcenter.sk/sutaz

 3. Možnosť zapojiť sa do súťaže máte od 1. 9. 2017 do 31. 10. 2017.

 4. Súťaže sa môže zúčastniť len plne svojprávna fyzická osoba, ktorá je občanom Slovenskej republiky, staršia 18 rokov a s bydliskom na území Slovenskej republiky, ktorá splní všetky podmienky stanovené pre účasť v tejto akcii (ďalej len „súťažiaci“).

 5. Súťaže o hlavnú cenu sa môže zúčastniť len osoba, ktorá je členom vernostného programu PetCenter SK (Program Verného pána).

 6. Nedielnou súčasťou prihlášky do súťaže o hlavnú cenu musí byť uvedenie mena a priezviska, platnej e-mailovej adresy súťažiaceho, bydliska a kódu dokladu (číslo účtenky) z nákupu v kamennej predajni PetCenter alebo čísla faktúry pri nákupu na e-shope www.petcenter.sk organizátora vo Slovenskej republike z obdobia od 1. 9. 2017 do 31. 10. 2017.

 7. Hlavní výhru získava  jeden výherca náhodným zlosovaním. Do zlosovania postupuje každá prihlásená účtenka/faktúra, ktorá spĺňa všetky uvedené podmienky.

 8. Súťažiaci sa môže do hry prihlásiť s viac účtenkami. Prihlásiť je možné len účtenku/faktúru s nákupom prevyšujúcim 8 € .

 9. O výhercov hlavnej výhry súťaže rozhodne organizátor do 30. 11.  2017. Výherca bude uverejnený na internetových stránkach organizátora a kontaktovaný emailom. Výhra (poukaz na získanie ceny) bude výhercovi predaná osobne v ktorejkoľvek predajni Pet Center, a to po predchádzajúcej dohode.

 10. Výhru nie je možné vymáhať súdnou cestou.

 11. Účasťou v súťaži prejavuje každý súťažiaci svoj súhlas s jej pravidlami a s tým, že organizátor je oprávnený uverejniť mená a podobizne výhercov v oznamovacích prostriedkoch a sociálnych sieťach, prípadne iným vhodným spôsobom . A zároveň tak prejavuje aj svoj súhlas s tým, že organizátor je oprávnený spracovávať ako správca osobné údaje súťažiacich poskytnuté v rozsahu tejto súťaže za účelom realizácie súťaže a ponúkaniu obchodu a služieb organizátora vrátane zasielania informácií o organizovaných akciách, výrobkoch a iných aktivitách, rovnako ako aj zasielaní obchodných oznámení prostredníctvom elektronických prostriedkov. Súťažiaci je oprávnený tento súhlas kedykoľvek odvolať. Účasťou v súťaži každý účastník potvrdzuje, že je oboznámený so všetkými právami, ktoré vyplývajú z § 28 zákona č. 122/2013 Z. z., o ochrane osobných údajov, tj. hlavne s tým, že poskytnutie údajov je dobrovoľné, že má právo prístupu k svojim osobným údajom, právo na ich opravu.

 12. Organizátor súťaže si vyhradzuje právo v sporných prípadoch rozhodnúť s konečnou platnosťou podľa vlastného uváženia.

 13. O súťaži informujú na miestach predaje propagačné materiály, ktoré sú komunikované v skrátenej verzii. Úplné a platné pravidlá súťaže sú uložené u organizátora súťaže a na webových stránkach www.petcenter.sk/sutaz.

 14. Zo súťaže sú vylúčení všetci zamestnanci spoločnosti PetCenter CZ s.r.o. a PetCenter Slovakia s.r.o. a osoby im blízke. V prípade, že sa výhercom stane osoba, ktorá je zamestnancom uvedených spoločností alebo osoba im blízka, výherca bude žrebovaný znovu.

 15. Prihlásením do súťaže  sa súťažiaci zaväzuje dodržiavať tieto pravidlá. Organizátor si vyhradzuje právo zmeniť podmienky či pravidlá tejto súťaže, prípadne súťaž zastaviť, prerušiť či odložiť.

V Prahe, 31. augusta 2017

Predchádzajúce súťaže

 • Slávime 25 rokov. Už 25 rokov vieme, čo milujú #petcenter25 (január - február 2017)
 • #petselfie soutěž má vítěze (Soutěž probíhala od 1. do 24: prosince)
 • Vyhrajte 1 500 € - August 2016 (Mechanizmus aj pravidlá)

  Veľká súťaž zo septembra má víťaza. Na Slovensku je to Eva V. z Bratislavy, ktorá k tomu navyše napísala: "V prvom rade Vám chcem veľmi pekne poďakovať za výhru, ani si neviete predstaviť, ako veľmi ste ma potešili! Ešte raz ďakujem, stále tomu nemôžem uveriť!". V Česku je výherkyňou Elenka K. z Ostravy. Výhercom gratulujeme! Všetkým ostatným ďakujeme za účasť.

  Ak chcete vedieť, ako ste sa tipom priblížili alebo nie, tak počet predaných kusov maškŕt Huhubamboo excellent sušené kuracie prúžky a Huhubamboo excellent sušená kuracie prsia za september 2016 v Česku je 1 143, na Slovensku 281.