Sera špeciálne krmivo pre pancierovité sumčeky Wels-Chips 250 ml NATURE

Kód: 211790
€18,69
Skladom

Základné krmivo pre L-sumčeky, ancistrusy a ďalšie druhy rýb, ktoré zoškrabajú svoju potravu z dna. Krmivo je navrhnuté pre konkrétne nároky týchto špecifických druhov rýb.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sera špeciálne krmivo pre pancierovité sumčeky Wels-Chips

Sera Wels-Chips je základné krmivo bez farbív a konzervačných látok pre ryby, ktoré svoju potravu buď zoškriabajú alebo odsávajú z dna, ako sú ancistrusy, L-sumčeky a ďalšie. Vyvážená receptúra ​​s vysokým podielom vláknin (oi vláknina z vŕbovej kôry a jelšových šišiek) a tiež prírodná spirulina podporujú zdravé trávenie a rozvoj. Rýchlo klesajúce, vo vode mäknúce chipsy zostávajú najmenej 24 hodín tvarovo stabilné a neznečisťujú vodu. Tak umožňujú prevažne v noci aktívnym sumčekom bezproblémové kŕmenie, ktoré zodpovedá ich prirodzeným zvyklostiam.

Zloženie: Rybia múčka, kukuričný škrob, pšeničná múka, pšeničné klíčky, spirulina (4%), pivné kvasnice, mliečny prášok, rybí tuk (z toho 49% Omega-mastných kyselín), byliny, vaječný prášok, vŕbová kôra, jelšové žihľavy, lucerna, Mannan-oligosacharid, petržlen, morské riasy, paprika, špenát, slávka zelenoústá, riasy Haematococcus, karotén, cesnak.

Analytické zložky: Bielkoviny 31,2%, tuky 7,2%, vláknina 4,9%, vlhkosť 5,0%, popol 6,5%.

Doplnkové látky: Vitamíny a provitamíny: vit. A 30.000 IU/kg, vit. D3 1500 IU/kg, vit. E (D, L-?-tocoferyl acetát) 60 mg/kg, vit. B1 30 mg/kg, vit. B2 90 mg/kg, stab. vit. C (L-ascorbyl monofosfát) 550 mg/kg.

Dodatočné parametre

Kategória: Kŕmenie pre akvarijní rybičky
Hmotnosť: 0.154 kg
Akvaristika použitie: špeciálne

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: