Sera krmivo pre ryby pojedajúce riasy Spirulina Tabs 24 tbl. NATURE

Kód: 202218
€7,49
Skladom

Rastlinné krmivo v podobe priľnavých tabliet je určené bylinožravými rybám a prísavníkom, ktoré jedia riasy. Tablety po nasypaní do akvária klesajú ku dnu, kde ich možno prstom pritlačiť na sklo akvária a následne pozorovať, ako sa ryby priplávajú kŕmiť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sera krmivo pre ryby pojedajpce riasy Spirulina Tabs

Rastlinné krmivo v podobe priľnavých tabliet je určené bylinožravými rybám a prísavníkom, ktoré jedia riasy. Tablety po nasypaní do akvária klesajú ku dnu, kde ich možno prstom pritlačiť na sklo akvária a následne pozorovať, ako sa ryby priplávajú kŕmiť. Keďže tablety obsahujú vysoký podiel riasy spirulina (27%), majú blahodarný vplyv na ich trávenie a vitalitu. Udržujú ryby zdravé a pestro vyfarbené.

  • Krmivo pre bylinožravé ryby - napr. živorodé halančíky, východoafrickej cichlidy a ďalšie ryby, ktoré jedia riasy, vhodné aj pre prísavníky (napríklad Ancistrus)
  • Podporuje vitalitu a vyfarbenie
  • Tablety sú priľnavé a vďaka ich pritlačeniu na sklo možno sledovať kŕmenie rýb

Zloženie: Spirulina (27%), rybia múčka, pšeničná múka, pivné kvasnice, kazeín (syrovina), kril, žihľava, mliečny prášok, Gamarus, morské riasy, cukor, vaječný prášok, mannan-oligosacharidy (0,4%), byliny , lucerna, olej z treščej pečene (z toho 34% omega-mastných kyselín), petržlen, paprika, slávka zelenoústa, špenát, karotén, riasy Haematococcus, cesnak.

Analytické zložky: Bielkoviny 48,2%, tuky 8,1%, vláknina 5,0%, vlhkosť 5,3%, popol 9,9%.

Doplnkové látky: Vitamíny a provitamíny: vit. A 37,000 IU / kg, vit. D3 1,800 IU / kg, vit. E (D, L-tokoferyl acetát) 120 mg / kg, vit. B1 35 mg / kg, vit. B2 90 mg / kg, stab. vit. C (L-askorbyl monofosfát) 550 mg / kg. Farbivá schválená EÚ.

Dodatočné parametre

Kategória: Kŕmenie pre akvarijní rybičky
Hmotnosť: 0.033 kg
Akvaristika druh: sladkovodné
Akvaristika použitie: vnútorné

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: