Sera kompletné krmivo pre ryby v jazierku Pond Mix Royal 3800 ml NATURE

Kód: 224159
27,89 €
Skladom

Sera Pond Mix Royal Nature je základné krmivo zo šetrne vyrábaných vločiek, granúl a celých gamarov (blšívcov) pre celoročné kŕmenie v jazierkach so zmiešanou osádkou. Krmivo je bez farbív a konzervačných látok, farby rôznych typov krmív sú výsledkom prírodných ingrediencií.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sera kompletné krmivo pre ryby v jazierku Pond Mix Royal

Krmivo určené na celoročné kŕmenie rýb v jazierkach s rôzne starými rybami. Obsah 1000 ml.

Sera Pond Mix Royal Nature je základné krmivo zo šetrne vyrábaných vločiek, granúl a celých gamarov (kriváky) pre celoročné kŕmenie v jazierkach so zmiešanou osádkou. Krmivo je bez farbív a konzervačných látok, farby rôznych typov krmív sú výsledkom prírodných ingrediencií. Vyvážená zmes obsahuje všetko, čo v jazierku ryby rôznych druhov potrebujú pre zdravý vývoj a silnú odolnosť proti chorobám. Potrava s prísadami blízkymi prírode je najlepšou ochranou pred nedostatkami a podporuje zdravie a vitalitu rýb v každom ročnom období. Typy krmív Nature preto obsahujú prírodné ingrediencie ako spirulina, krill alebo udržateľnú hmyziu múčku z lariev muchy bránenky (Hermetia).

Malé ryby sa kŕmia vločkami, zatiaľ čo väčšie si môžu vybrať z troch chutných granúl. Špeciálnou odmenou sú chutní, na minerály bohaté kriváky (7%). Plávajúce krmivo drží tvar a neznečisťuje vodu.

  • Pre rôzne druhy rýb rôzneho veku v jazierkach
  • Obsahuje rôzne veľké časti pre jednotlivé ryby
  • Prírodné krmivo, bez farbív a umelých prísad

Zloženie: Pšeničná múka, rybia múčka, kukuričný škrob, gamarus (7 %), spirulina, pivovarské kvasnice, rybí tuk (z toho 49 % omega-mastných kyselín), Hermetia, pšeničné klíčky, pšeničný lepok, mannanoligosacharidy, kazeín, slávka zelenoústa, byliny, lucerna, žihľavy, krill, petržlen, morské riasy, paprika, cesnak, špenát, karotén, riasy Haematococcus.

Analytické zložky: Bielkoviny 32,0 %, tuky 6,5 %, vláknina 3,2 %, vlhkosť 5,0 %, popol 6,4 %.

Doplnkové látky: Vitamíny a provitamíny: vit. A 9.895 MJ/kg, vit. D3 1.237 MJ/kg, vit. E (DL-α-tokoferol acetát) 124 mg/kg, vit. B1 12,4 mg/kg, vit. B2 12,4 mg/kg, stab. vit. C (L-ascorbyl monofosfát) 124 mg/kg.

Dodatočné parametre

Kategória: Kŕmenie pre akvarijní rybičky
Hmotnosť: 0.828 kg
Akvaristika použitie: vonkajšie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: