Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Sera doplnkové krmivo pre bylinožravé plazy Reptil Professional Herbivor 1000ml

Kód: 222936
26,89 €
Skladom

Sera Reptile Professional Herbivor Nature je doplnkové krmivo bez farbív a konzervačných látok v granulách vyrábaných vysoko funkčným procesom koextrúzie pre všetky bylinožravé plazy ako suchozemské korytnačky a leguány.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sera doplnkové krmivo pre bylinožravé plazy Reptil Professional Herbivor 1000ml

Sera Reptile Professional Herbivor Nature je doplnkové krmivo bez farbív a konzervačných látok v granulách vyrábaných vysoko funkčným procesom koextrúzie pre všetky bylinožravé plazy ako suchozemské korytnačky a leguány. Prstenec krmiva obsahuje na vlákninu bohatú zmes zodpovedajúce prirodzenému nutričnému spektre a taktiež menšie množstvo potrebných vysoko kvalitných bielkovín a tukov. Jadro krmiva je extrudovaný pri nižšej teplote a teda veľmi šetrne a je bohaté na esenciálne vitamíny, minerály a riasy pre posilnenie imunity. Optimálny pomer vápnika / fosforu je základom pre zdravý rast kostí a panciera.

  • Doplnok pre vyvážené a kompletné kŕmenie plazov
  • Šetrne spracované pre zachovanie výživových hodnôt
  • Optimálny zdroj vápnika / fosforu pre zdravý rast kostí a panciera
  • Viac, ako 20 druhov bylín
  • Bez konzervačných látok a farbív
  • Prírodné zloženie
  • Pre všetkých bylinožravé plazy, korytnačky či leguány

Zloženie: kukuričný škrob, pšeničná múka, pšeničný lepok, spirulina, byliny, pivné kvasnice, žihľavy, lucerna, petržlen, Gamarus, vaječný prášok, morské riasy, paprika, rybí tuk, špenát, karotén, slávka zelenoústa.

Dodatočné parametre

Kategória: Kŕmenie pre plazy a korytnačky
Hmotnosť: 0.446 kg
Určenie: bylinožravé plazy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole: