Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Royal Canin X-small Adult 1,5 kg

Kód: 308972
21,99 €
Skladom

Zloženie krmiva ROYAL CANIN® X-Small Adult je navrhnuté tak, aby spĺňalo všetky nutričné potreby veľmi malých psov starších ako 10 mesiacov, ktorí vážia menej ako 4 kg.

Detailné informácie

Podrobný popis

Royal Canin X-small Adult 1,5 kg

Zloženie krmiva ROYAL CANIN® X-Small Adult je navrhnuté tak, aby spĺňalo všetky nutričné potreby veľmi malých psov starších ako 10 mesiacov, ktorí vážia menej ako 4 kg. Obsahuje vysokokvalitné bielkoviny (skratka L.I.P.), ktoré boli vybrané pre ich vysokú stráviteľnosť. Tieto bielkoviny v kombinácii s vyváženým obsahom vlákniny, ako je psyllium, podporujú zdravý prechod črevami a vedú ku kvalitnej stolici. Okrem toho krmivo udržiava zdravé močové cesty u veľmi malých psov, ako je ten váš. Niektoré veľmi malé plemená psov potrebujú živiny na výživu svojej citlivej kože a jemnej srsti. Krmivo je obohatené o omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA, ktoré zlepšujú kvalitu srsti. Obsiahnuté vitamíny tiež posilňujú funkciu "kožnej bariéry", takže pokožka zostáva trvalo zdravá.

  • Pre veľmi malé psy staršie ako 10 mesiacov a s hmotnosťou nižšou ako 4 kg.
  • Zdravé trávenie
  • Zdravie močových ciest
  • Kvalitný kabát

Zloženie: ryža, dehydrované kuracie bielkoviny, kukurica, živočíšne tuky, kukuričná múčka, kukuričný lepok, hydrolyzované živočíšne bielkoviny, izolát rastlinných bielkovín (L.I.P.: bielkoviny vybrané pre ich veľmi vysokú stráviteľnosť), čakanková vláknina, minerálne látky, sójový olej, rybí tuk, šupky a semená psyllia (1 %), kvasnice a ich časti, frukto-oligosacharidy.
Výživové prísady (na 1 kg): vitamín A: 22000 mg, vitamín D3: 1000 mg, E1 (železo): 44 mg, E2 (jód): 4,5 mg, E4 (meď): 14 mg, E5 (mangán): 58 mg, E6 (zinok): 142 mg, E8 (selén): 0,05 mg, konzervačné látky - antioxidanty.

Dodatočné parametre

Kategória: Granule pre psy
Hmotnosť: 1.59 kg
Druh mäsa: kuracie
Kvalita: prémiové
Určenie: bežná aktivita
Vek psa: dospelý
Veľkosť balenia: 10,5 kg
Veľkosť psa: malý

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: