Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Royal Canin Sterilised gravy v šťave 12x85g

Kód: 319301
28,99 €
Skladom

Kapsička Sterilised s kúskami v šťave poskytuje kastrovaným mačkám pochúťku bez pocitu viny.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Royal Canin Sterilised gravy v šťave 12x85g

Po kastrácii sa energetické požiadavky mačiek zmenia a mnohé z nich majú tendenciu priberať. Preto sme vyvinuli kapsičku, ktorú si vaši chlpatí kamaráti užijú a zároveň si udržia svoju ideálnu hmotnosť. Zložky obsahujú znížený obsah tuku, vitamíny, minerály a výťažky z rastlinných bielkovín. Tento vyvážený pomer látok prispieva nielen k dobrej kondícii, ale aj k zdravým močovým cestám. Okrem toho vrecúško obsahuje vybranú kombináciu vôní a chutí, na ktorých si pochutná aj tá najvyberavejšia šelma. Zloženie zodpovedá obsahu makroživín, ktoré dospelé mačky inštinktívne uprednostňujú.

  • Kontrola hmotnosti
  • Udržuje ideálnu hmotnosť kastrovaných mačiek.
  • Zdravý močový trakt
  • Inštinktívne preferencie

Zloženie: mäsové deriváty a deriváty živočíšneho pôvodu, obilniny, deriváty rastlinného pôvodu, minerálne látky, rastlinné bielkovinové extrakty, rôzne cukry.
Doplnkové látky (na 1 kg): Vitamín D3: 90 IU, E1 (železo): 3 mg, E2 (jód): 0,21 mg, E4 (meď): 1,6 mg, E5 (mangán): 0,9 mg, E6 (zinok): 9 mg. Technologické prísady: klinoptilolit sedimentárneho pôvodu: 0,2 g.

Dodatočné parametre

Kategória: Kapsičky pre mačky
Hmotnosť: 1.14 kg
Druh mäsa: hydinové
Kvalita: prémiové
Určenie: kastrácia
Veľkosť balenia: 12 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: