Royal Canin Sterilised 7+ 400g

Kód: 316443
10,49 €
Skladom

Royal Canin Sterilised je kompletné a vyvážené krmivo s hydinovým mäsom dôležité pre mačky každého veku. Pre staršie kastrované mačky sú dôležité určité špecifické živiny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Royal Canin Sterilised 7+ 400g

Kompletné a vyvážené krmivo s hydinovým mäsom dôležité pre mačky každého veku. Pre staršie kastrované mačky sú dôležité určité špecifické živiny. Krmivo Royal Canin Sterilised 7+ je vytvorené tak, aby spĺňalo všetky nutričné potreby dospelých kastrovaných mačiek starších ako 7 rokov. V tejto fáze života sa už na vašej mačke prejavujú prvé známky starnutia, pretože vstupuje do seniorského veku. Potravina je obohatená o špeciálne živiny, ako sú polyfenoly zeleného čaju, vitamín C, EPA a DHA. Tento komplex na podporu vitality je pre vašu mačku veľmi prospešný a podporuje správne funkcie organizmu. Okrem toho zloženie živín v krmive podporuje a udržiava zdravie močových ciest vašej dospelej mačky. Krmivo obsahuje upravené množstvo fosforu, ktorý podporuje obličky vašej mačky tým, že udržiava ich správnu funkciu. Keďže je dôležité, aby si vaša mačka udržala ideálnu hmotnosť v každom veku, krmivo obsahuje mierny obsah tuku. Primerane veľké porcie tohto krmiva zabránia priberaniu vašej mačky. Dodržiavajte pokyny uvedené na obale, aby ste dosiahli správnu veľkosť porcie, ktorá zabezpečí optimálne zdravie.

  • Kompletné a vyvážené krmivo pre kastrované mačky a mačky staršie ako 7 rokov
  • Obsahuje hydinové mäso
  • Obohatené o špeciálne živiny
  • Podporuje správne telesné funkcie
  • Udržuje zdravé močové cesty a obličky
  • Obsahuje stredný obsah tuku na udržanie optimálnej hmotnosti mačky

Zloženie: kukurica, izolát rastlinných bielkovín (L.I.P. Proteín pridaný pre ľahkú stráviteľnosť), dehydrované hydinové mäso, kukuričný lepok, rastlinná vláknina, živočíšne tuky, hydrolyzované živočíšne bielkoviny, pšenica, ryža, kvasnice, minerálne látky, repná dužina, rybí olej, fruktooligosacharidy, plevy a semená psyllia, sójový olej, hydrolyzované kôrovce (zdroj glukozamínu), výťažok z nechtíka lekárskeho (zdroj luteínu), hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitínu).

Dodatočné parametre

Kategória: Granule pre mačky
Hmotnosť: 0.42 kg
Druh mäsa: kuracie
Krmivo určenie: špeciálne
Kvalita: prémiové
Určenie: kastrácia
Vek mačky: senior
Veľkosť balenia: 0,4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: