Royal Canin Sterilised 7+ 1,5 kg

Kód: 316444
31,99 €
Skladom

Kompletné a vyvážené krmivo s hydinovým mäsom dôležité pre mačky akéhokoľvek veku. Pre kastrované staršie mačky sú dôležité isté konkrétne živiny. Zloženie krmiva Royal Canin Sterilised 7+ je vytvorené tak, aby uspokojovalo všetky nutričné ​​potreby dospelých kastrovaných mačiek starších ako 7 rokov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Royal Canin Sterilised

Kompletné a vyvážené krmivo s hydinovým mäsom dôležité pre mačky akéhokoľvek veku. Pre kastrované staršie mačky sú dôležité isté konkrétne živiny. Zloženie krmiva Royal Canin Sterilised 7+ je vytvorené tak, aby uspokojovalo všetky nutričné ​​potreby dospelých kastrovaných mačiek starších ako 7 rokov. V tomto štádiu svojho života už sú na vašej mačke spoznať prvé známky starnutia, pretože sa dostáva do seniorského veku. Krmivo je obohatené o špeciálne živiny, ako sú napríklad polyfenoly zo zeleného čaju, vitamín C, EPA a DHA. Tento komplex na podporu vitality vašej mačke veľmi prospieva a podporuje správne telesné funkcie. Zloženie živín v krmive navyše podporuje a udržuje zdravie močových ciest vašej dospelej mačky. Krmivo obsahuje upravené množstvo fosforu, ktoré podporuje obličky vašej mačky, pretože udržuje ich správnu funkciu. Pretože je dôležité, aby si vaša mačka udržala ideálnu váhu v akomkoľvek veku, obsahuje krmivo stredný obsah tuku. Vhodne veľké porcie tohto krmiva zabránia vašej mačke v priberaní. Riaďte sa pokynmi na balenie kvôli správnym veľkostiam porcií, ktoré zaručujú optimálne zdravie.

  • Kompletné a vyvážené krmivo pre kastrované mačky a mačky staršie ako 7 rokov
  • Obsahuje hydinové mäso
  • Obohatené o špeciálne živiny
  • Podporuje správne telesné funkcie
  • Udržuje zdravé močové cesty a obličky
  • Obsahuj stredný obsah tuku na udržanie optimálnej váhy mačky

Zloženie: Kukurica, hydinové bielkoviny sušené, rastlinný bielkovinový izolát *, kukuričné ​​glutény, lignocelulóza, živočíšny tuk, živočíšna bielkovina (hydrolyzovaná), minerálne látky, sušená dužina z repy, kvas a zelený čaj (zdroje polyfenolov), hydrolyzát z kôrovcov (zdroj glukozamínu), múčka z kvetov aksamitníka (zdroj luteínu), hydrolyzát z chrupaviek (zdroj chondroitínu).
* L.I.P.: Vybrané, ľahko stráviteľné bielkoviny vysokej hodnoty.

Doplnkové látky: Vitamín A (19.000 IE/kg), vitamín D3 (1.000 IE/kg), E1 [železo] (35 mg/kg), E2 [jód] (3,5 mg/kg), E4 [meď] ( 11 mg/kg), E5 [mangán] (45 mg/kg), E6 [zinok] (136 mg/kg), E8 [selén] (0,06 mg/kg), L-karnitín (100 mg/kg) konzervačné látky, antioxidanty.Dodatočné parametre

Kategória: Granule pre mačky
Hmotnosť: 1.59 kg
Druh mäsa: kuracie
Krmivo určenie: špeciálne
Kvalita: prémiové
Určenie: kastrácia
Vek mačky: senior
Veľkosť balenia: 10,5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: