Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Royal Canin Medium Adult 7+ 15 kg

Kód: 200919
Doprava zdarma
Značka: Royal Canin
129,99 €
Skladom

Keď sa teraz váš stredný pes dostáva do neskorších fáz dospelosti, je dôležité, aby mu jeho krmivo poskytovalo živiny potrebné pre jeho zdravie. Zloženie krmiva ROYAL CANIN® Medium Adult 7+ je vytvorené tak, aby uspokojovalo všetky nutričné potreby stredných psov nad 7 rokov, ktorí vážia medzi 11 a 25 kg.

Detailné informácie

Podrobný popis

Royal Canin Medium Adult

ROYAL CANIN® Medium Adult je vytvorené tak, aby uspokojovalo všetky nutričné ​​potreby dospelého psa strednej veľkosti. Toto krmivo je vhodné pre psy od 1 roku až do 7 rokov, ktoré vážia 11-25 kg. Krmivo obsahuje špeciálne upravené zloženie živín, ktoré u psov stredných plemien udržuje vitalitu, keď čelí prvým známkam starnutia. Tiež obsahuje exkluzívny komplex antioxidantov, ktorý pomáha neutralizovať voľné radikály a chráni dôležité bunky v tele vášho psa. Ďalej podporuje optimálnu stráviteľnosť exkluzívnymi živinami, vrátane vyrovnaného obsahu vlákniny a vhodného množstva vysoko kvalitných bielkovín. Pokiaľ bude koža vášho psa vyživená, jeho srsť zostane hladká, lesklá a kvalitná. Preto je krmivo ROYAL CANIN® Medium Adult 7+ obohatené o mastné kyseliny EPA a DHA, ktoré udržujú kožu zdravú a srsť kvalitné.

Aby mohlo uspokojiť chute čo najviac psov, krmivo ROYAL CANIN® Medium Adult 7+ je dostupné aj vo vlhkej forme ako kúsky vo vynikajúcej šťave.

  • Kompletné krmivo pre dospelé psy (od 1 roku do 7 rokov) stredných plemien (11-25 kg)
  • Obsahuje kvalitné bielkoviny, antioxidanty
  • S vlákninou pre dobré trávenie
  • S omega-3 mastnými kyselinami pre zdravú srsť a kožu
  • Lákavá chuť i vôňa, vďaka ktorým si toto krmivo váš pes rýchlo obľúbi
  • Napomáha udržať psa zdravého a aktívneho

Zloženie: Dehydratované kuracie proteíny, ryža, kukurica, pšeničná múčka, živočíšne tuky, kukuričná múčka, izolát rastlinných proteínov (proteíny vybrané pre svoju veľmi vysokú stráviteľnosť), pšenica, repné odrezky, hydrolyzované živočíšne proteíny kvasnice a ich časti, šupky a semená psyllia, frukto-oligosacharidy, hydrolyzát droždia (zdroj mannooligosacharidov), olej z boráku lekárskeho, výťažok z nechtíka lekárskeho (zdroj luteínu).

Analytické zložky: Proteín 25 %, obsah tuku 14 %, hrubý popol 5,2 %, hrubá vláknina 1,6 %, EPA/DHA 4 g/kg.

Dodatočné parametre

Kategória: Granule pre psy
Hmotnosť: 15.27 kg
Druh mäsa: kuracie
Kvalita: prémiové
Určenie: bežná aktivita
Vek psa: senior
Veľkosť balenia: 15 kg
Veľkosť psa: stredný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: