Royal Canin Maine Coon gravy v šťave 85g

Kód: 331939
€2,59
Skladom

Zloženie kapsičky s paštétou ROYAL CANIN® Maine Coon Adult in Gravy je navrhnuté tak, aby spĺňalo všetky nutričné potreby tohto plemena. Vrecko obsahuje vysokú koncentráciu energie. Je obohatený o taurín a omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA, ktoré podporujú správnu funkciu srdca.

Detailné informácie

Podrobný popis

Royal Canin Maine Coon gravy v šťave 85g

Mainská mývalia mačka je najväčšia domestikovaná mačka na svete, ale jej majitelia vedia, že jej veľké telo je obdarené jemnou a veľmi milou povahou. Ich veľké telá sú tiež veľkou záťažou pre ich kĺby. Zloženie kapsičky s paštétou ROYAL CANIN® Maine Coon Adult in Gravy je navrhnuté tak, aby spĺňalo všetky nutričné potreby tohto plemena. Vrecúško obsahuje aj vysokú koncentráciu energie, ktorá dodá vašej mačke silu na všetky jej každodenné dobrodružstvá. Je obohatený o taurín a omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA, ktoré podporujú správnu činnosť srdca a sú veľmi prospešné aj pre kosti a kĺby. Vzhľadom na veľkosť mainskej mývalej mačky je potrebné venovať osobitnú pozornosť stavu jej kĺbov a celkovému zdravotnému stavu. Špecifické aminokyseliny, vitamíny a omega-3 a omega-6 mastné kyseliny v zložení tohto krmiva podporujú zdravú srsť a kožu vašej mačky.

  • Kompletné krmivo pre mainskú mývaliu
  • Zdravá srsť a koža pre vašu mačku
  • Podporuje správnu činnosť srdca a je tiež veľmi prospešný pre kosti a kĺby

Aby sme uspokojili chute čo najväčšieho počtu mačiek, krmivo ROYAL CANIN® Maine Coon Adult je dostupné aj ako suché krmivo s chrumkavými a chutnými granulami. Ak uvažujete o kombinovanom kŕmení, jednoducho sa riaďte našimi pokynmi, aby ste zabezpečili, že vaša mačka bude dostávať správne množstvo suchého a vlhkého krmiva.

Zloženie: mäso a živočíšne deriváty, obilniny, ryby a rybie deriváty, rastlinné bielkovinové extrakty, oleje a tuky, rastlinné deriváty, minerálne látky, cukry, mäkkýše.

Dodatočné parametre

Kategória: Kapsičky pre mačky
Hmotnosť: 0.095 kg
Kvalita: prémiové

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: