Royal Canin Instinctive gravy v šťave 12x 85 g

Kód: 313289
28,99 €
Skladom

Kompletné krmivo vo forme kapsičiek je formulované s optimálnym zložením makronutrientov inštinktívne preferovanom dospelými mačkami. Starostlivo vybrané živiny pre optimálnu chutnosť znamenajú, že výslednému produktu mačka neodolá.

Detailné informácie

Podrobný popis

Royal Canin Instinctive gravy v šťave

Kompletné krmivo pre dospelé mačky v podobe obľúbených kapsičiek. Lahodnému mäsu v chutnej šťave neodolá ani tá najmaškrtnejšia mačička. Obsah 12x 85 g.

Kompletné krmivo vo forme kapsičiek je formulované s optimálnym zložením makronutrientov inštinktívne preferovanom dospelými mačkami. Starostlivo vybrané živiny pre optimálnu chutnosť znamenajú, že výslednému produktu mačka neodolá. Vďaka obsahu vitamínov, minerálov a aminokyselín (na udržanie zdravého a pravidelného rastu) bude vaša mačka konzumovať vysoko stráviteľné a nutrične vyvážené krmivo. Táto kombinácia živín je nielen inštinktívne chutná a nutrične zdravá, ale taktiež pomáha udržiavať ideálnu váhu a zdravý močový systém. Krmivo obsahuje optimálne množstvo tuku na uspokojenie energetickej potreby mačky. Navyše zmes vlákniny a bielkovín sa podieľa na pocite sýtosti.

  • Krmivo inštinktívne preferované dospelými mačkami
  • Pomáha udržať optimálnu váhu
  • Podporuje zdravý močový systém

Zloženie: Mäso a živočíšne deriváty, ryby a rybie deriváty, obilniny, extrakty rastlinných bielkovín, oleje a tuky, deriváty rastlinného pôvodu, minerály, cukry.

Nutričné ​​doplnkové látky: Vitamín D3 35 IU, E1 (železo) 3 mg, E2 (jód) 0,35 mg, E4 (meď) 2,8 mg, E5 (mangán) 0,9 mg, E6 (zinok) 9 mg.

Analytické zložky: proteín 12,0 %, obsah tuku 2,8 %, hrubý popol 1,5 %, hrubá vláknina 0,9 %, vlhkosť 79,5 %.

Dodatočné parametre

Kategória: Kapsičky pre mačky
Hmotnosť: 1.14 kg
Kvalita: prémiové

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: