Royal Canin Hairball Care gravy v šťave 12x85g

Kód: 329967
€32,99
Skladom

Kapsička pre mačky so šťavou na správne vylučovanie je navrhnutá tak, aby stimulovala pohyb a priechod črevami a pomohla mačke vylúčiť chlpy, ktoré by inak zostali v žalúdku. Vďaka zníženému obsahu tuku krmivo ROYAL CANIN® Hairball Care pomáha vašej mačke udržiavať ideálnu hmotnosť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Royal Canin Hairball Care gravy v šťave 12x85g

Trichobezoáre sú chumáče chlpov, ktoré zostali v žalúdku mačky a neprešli tráviacim traktom. Väčšina chlpov prechádza tráviacim traktom bez problémov, ale zvyšok môže tvoriť trichobezoáre. Trichobezoáre sú nepríjemné a spôsobujú bolesť v žalúdku a pri výstupe. Často spôsobujú aj tráviace ťažkosti. Vrecúško s mačacou šťavou na správne vylučovanie chlpov je navrhnuté tak, aby stimulovalo pohyb a prechod črevami a mačka vylúčila chlpy, ktoré by inak zostali v žalúdku. Vďaka zníženému obsahu tuku krmivo ROYAL CANIN® Hairball Care pomáha vašej mačke udržiavať ideálnu hmotnosť. Je obohatené o esenciálne mastné kyseliny, ktoré dodajú vašej mačke energiu počas celého dňa. Obsah vlákniny vo vrecúšku podporuje vysokú stráviteľnosť, čo vedie k vyváženej črevnej mikroflóre a správnej stolici. Stredný obsah bielkovín podporuje zdravý vývoj svalov.

  • Obmedzenie trichobezoárov
  • Zdravý tráviaci systém
  • Obohatené o esenciálne mastné kyseliny
  • Udržuje ideálnu hmotnosť

Aby sme uspokojili chute čo najväčšieho počtu mačiek, krmivo ROYAL CANIN® Hairball Care je dostupné aj ako suché krmivo s chrumkavými a chutnými granulami. Ak uvažujete o kombinovanom kŕmení, jednoducho sa riaďte našimi pokynmi, aby ste zabezpečili, že vaša mačka bude dostávať správne množstvo suchého a vlhkého krmiva.

Zloženie: mäso a živočíšne deriváty, obilniny, rastlinné deriváty, rastlinné bielkovinové extrakty, minerálne látky, oleje a tuky, rôzne cukry, kvasnice.
Doplnkové látky (na 1 kg): Vitamín D3: 150 IU, E1 (železo): 2 mg, E2 (jód): 0,3 mg, E4 (meď): 2,3 mg, E5 (mangán): 0,6 mg, E6 (zinok): 6 mg. Technologické prísady: klinoptilolit sedimentárneho pôvodu: 2 g.

Dodatočné parametre

Kategória: Kapsičky pre mačky
Hmotnosť: 1.02 kg
Kvalita: prémiové

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: