Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Royal Canin Exigent Aromatic Attraction 10 kg

Kód: 317559
Doprava zdarma
Značka: Royal Canin
72,99 €
Skladom

Aby krmivo mačkám chutilo, musí v prvom rade tiež lákavo voňať. Presne to krmivo Royal Canin Exigent Aromatic spĺňa. Jeho aróma je pre mačky taká lákavá, že pritiahne ich pozornosť aj z vedľajšej miestnosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Royal Canin Exigent Aromatic

Aby krmivo mačkám chutilo, musí v prvom rade tiež lákavo voňať. Presne to krmivo Royal Canin Exigent Aromatic spĺňa. Jeho aróma je pre mačky taká lákavá, že pritiahne ich pozornosť aj z vedľajšej miestnosti. Granule sú určené pre dospelé mačky (od 1 roku života) a obsahujú chutné rybie mäso. Svojou receptúrou poskytujú mačke potrebné živiny, starajú sa o jej srsť a napomáhajú mačke udržať si optimálnu váhu.

  • Royal Canin Exigent Aromatic je vyvážené kompletné krmivo pre dospelé mačky (od 1 roku)
  • Udržuje zdravú, lesklú srsť a optimálnu hmotnosť
  • Majú jedinečnú rybiu vôňu, ktorá pritiahne pozornosť každej maškrtnej mačky
  • Granule sú v praktickom obale na zips

Zloženie: Kukurica, dehydratované ryby, živočíšne tuky, pšenica, dehydratované kuracie proteíny, kukuričný glutén, izolát rastlinných proteínov*, hydrolyzované živočíšne proteíny, kukuričná múčka, rastlinná vláknina, minerálne látky, repné odrezky, kvasnice a ich časti, sójový olej, rybí tuk, olej z boráku lekárskeho.

Doplnkové látky (v 1 kg): Nutričné ​​doplnkové látky: vitamín A: 27 500 oi, vitamín D3: 700 oi, E1 (železo): 38 mg, E2 (jód): 3,4 mg, E4 (meď): 14 mg, E5 (mangán): 50 mg, E6 (zinok): 180 mg; technologické doplnkové látky: klinoptilolit sedimentárneho pôvodu 5 g, konzervanty, antioxidanty.

Analytické zložky: Proteín 33 %, obsah tuku 15 %, hrubý popol 8,2 %, hrubá vláknina 3,3 %. *L.I.P.: proteíny vybrané pre svoju veľmi vysokú stráviteľnosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Granule pre mačky
Hmotnosť: 10.16 kg
Druh mäsa: kuracie
Kvalita: prémiové
Určenie: bežná aktivita
Vek mačky: dospelá
Veľkosť balenia: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: