Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Robimaus kokosová škrupina

Kód: 223801
2,19 €
Skladom

Žiadna náhrada, ale škrupina z naozajstného kokosového orecha, ktorá poskytne prirodzené útočisko pavúkom, škorpiónom, ale aj škrečkom a škrečkom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Robimaus kokosová škrupina

Žiadna náhrada, ale škrupina z naozajstného kokosového orecha, ktorá poskytne prirodzené útočisko pavúkom, škorpiónom, ale aj škrečkom a chrčkom. Priemer kokosovej škrupiny je cca 7 – 10 cm, výška 6 – 8 cm. Kokosová škrupina je vhodná ako úkryt do terária aj hlodavčej klietky.

  • Polovica škrupiny kokosového orecha
  • 100% prírodný materiál
  • Vhodný ako úkryt do ubikácií
  • Priemer kokosovej škrupiny je cca 7 - 10 cm, výška 6 - 8 cm
  • Vhodné pre drobnejšie druhy – pavúky, škorpióny, škrečky a škrečky

Dodatočné parametre

Kategória: Dekorácie do terária
Hmotnosť: 0.05 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: