Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

RIO zmes zdravých semien 240 g

Kód: 349573
2,89 €
Skladom

Doplnková zmes pre okrasné vtáky. Je tvorená semienkami plodín zo záhradiek, zeleninou i poľnými plodinami. Je veľmi chutná, podporuje zdravé trávenie, má regeneračné účinky a poskytuje vtákom dostatok vitamínov a minerálov.

Detailné informácie

Podrobný popis

RIO zmes zdravých semien

Doplnková zmes pre okrasné vtáky. Je tvorená semienkami plodín zo záhradiek, zeleninou i poľnými plodinami. Je veľmi chutná, podporuje zdravé trávenie, má regeneračné účinky a poskytuje vtákom dostatok vitamínov a minerálov. Je ideálny aj v období preperovania či hniezdenia, kedy sú okrasné vtáky náročnejšie na stravu.

  • Zmes obsahujúca zdravé semená zo záhradných i poľných plodín, s pridanou zeleninou
  • Podporuje zdravie a správne trávenie
  • Zvyšuje všeobecnú pohodu okrasných vtákov
  • Vhodné aj počas preperovania a hniezdenia
  • S radom vitamínov (A, C, K) a minerálov (vápnik, horčík, železo)

Zloženie: mix semien záhradných a lúčnych plodín (ďatelina, bazalka, špenát, petržlen, mrkva, kukuričné ​​listy, rukola, fenikel, šalát), biele proso, kanárske semeno.

Analytické zložky: dusíkaté látky 14,5 %, hrubé tuky a oleje 6 %, hrubá vláknina 9,5 %, surový popol 2,6 %.

Dodatočné parametre

Kategória: Pochúťky pre vtáky
Hmotnosť: 0.28 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: