RIO zmes pre papagáje 3kg

Kód: 349557
12,49 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Kompletné denné krmivo pre papagáje, ktoré obsahuje mnoho obľúbených prísad ako sú - pufrované semienka, sušené ovocie, zelenina, orechy a vzácne ovocie a bobule. Zmes zaisťuje vášmu papagájovi všetky potrebné živiny.

Detailné informácie

Podrobný popis

RIO zmes pre papagáje

Rio zmes pre papagáje je kompletné denné krmivo pre papagáje, ktoré obsahuje mnoho obľúbených prísad ako sú - pufrované semienka, sušené ovocie, zelenina, orechy a vzácne ovocie a bobule. Zmes zaisťuje vášmu papagájovi všetky potrebné živiny. Krmivo tiež obsahuje chilli - špeciálnu pochúťku pre veľké papagáje, ktorá rovnako ako tekvicové semienka pomáha detoxikovať telo. Denná dávka krmiva pre stredné papagáje je 20 -30 g na jedného papagája. Nezabudnite na dostatok pitnej vody v napájačke.

  • Kompletné krmivo pre papagáje
  • Obsahuje mnoho obľúbených prísad – sušené ovocie, zeleninu, orechy a semená
  • Obsahuje čili papriku a tekvicové semienka pre detoxikáciu tela

Zloženie: Kardi, biely cirok, pohánka, slnečnica, ovos, paddy ryža, kukuričné ​​vločky, hrachové vločky 5%, kukurica, svätojanský chlieb (karob) 4,5%, pšenica, fúkaná sušeňa, fúkaný jačmeň, tekvica , šípky 1%, sušené banány 1%, arašidy 0,5%, píniové orechy 1%, chilli papričky, riasy 0,1%, vápenný grit 0,2%.

Analytické zložky: Hrubý proteín - 15,3%, hrubý tuk - 16%, vláknina - 6,7%, popoloviny - 2%

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre papagáje
Hmotnosť: 3.05 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: